08.04.2016 10:54

Ikšķiles un Saulkalnes florbolisti iekļuvuši Rīgas čempionāta pusfinālā

Rīgas atklātajā florbola čempionātā aizvadītas ceturtdaļfināla sēriju spēles un noskaidroti pusfinālisti. Labāko kvartetā būs pārstāvēta arī Pierīga – cīņu par medaļām turpina florbola klubs "Ikšķile" un "Saulkalne S" komanda, kas pirmajā kārtā pārspēja Carnikavas florbolistus.

Ceturtdaļfināla pirmajā mačā Carnikavā sezonas rangā augstāk esošā Saulkalnes vienība uzvaru 6:4 nodrošināja tikai trešajā trešdaļā, gūstot trīs vārtus un neielaižot nevienus. Pa divām reizēm precīzi uzvarētājiem bija Oskars Vāvers un Edgars Lujāns.

Toties atbildes mačā Salaspilī mājinieki, kuri pērn izcīnīja Rīgas čempionāta sudraba medaļas, guva pārliecinošu uzvaru 12:4 (divu spēļu summā 18:8) un iekļuva pusfinālā.

Pagājušā gada Rīgas čempionāta bronzas laureāti FK "Ikšķile" florbolisti divreiz sīvi cīkstējās ar komandu "Datu tehnoloģiju grupa" jeb "dtg.lv". Pirmajā spēlē ikšķiliešiem izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu un ar trim precīziem metieniem trešajā periodā izcīnīt uzvaru 4:3. Uzvarētājiem divreiz precīzi meta Kaspars Tauriņš.

Savukārt atbildes spēlē Ikšķilē mājinieki vispirms panāca divu vārtu pārsvaru, tad nonāca zaudētājos 4:6, tomēr sešas minūtes līdz beigām panāca nepieciešamo neizšķirtu 6:6, kas viņiem garantēja uzvaru ceturtdaļfināla sērijā 10:9. Trīs vārtus (arī pēdējos) otrajā mačā guva Raimonds Zemzāle.

Vietu pusfinālā ieguva arī pašreizējie Rīgas čempioni un šīs sezonas pamatturnīra uzvarētāji "Nūjas.lv" florbolisti, kā arī Armijas florbola klubs. Tādējādi godalgas sadalīs tās četras komandas, kas ieņēma pirmās četras vietas regulārajā sezonā.