06.04.2016 10:35

Salaspils sporta skolas handbolistes sezonu noslēdz ar uzvaru

Salaspils sporta skolas handbolistes sezonu noslēdz ar uzvaru Latvijas Handbola federācija

Latvijas dāmu handbola čempionāta pamatturnīra pēdējā spēlē Salaspils sporta skolas komanda ar miminmālu pārsvaru uzvarēja rangā augstāk esošo Jēkabpils sporta skolas vienību, sezonu pabeidzot uz pozitīvas nots piektajā vietā.

Čempionāta regulārās sezonas pēdējai spēlei Salaspilī bija diezgan formāla nozīme, jo abām sāncensēm vairs nevarēja mainīt vietu tabulā – salaspilietes piektās, jēkabpilietes ceturtās. Laukuma saimniecēm gan bija principiāli sezonu pabeigt ar uzvaru, turklāt pret komandu, kurai iepriekšējās trijās cīņās nācās piekāpties.

Salaspilietes drīz vien uzņēmās vadību un pirmā puslaika izskaņā sasniedza pat septiņu vārtu pārsvaru (18:11). Taču vēl pirms pārtraukuma Jēkabspils sporta skolas audzēknes iesāka pakaļdzīšanu un to pabeidza otrā puslaika vidū, izvirzoties priekšā 26:24. Mājinieces šis pavērsiens nesalauza – desmit minutes līdz beigām viņas atguva vadību un atlikušajā laikā nosargāja minimālu pārsvaru, izcīnot piekto uzvaru sezonas 20 spēlēs – 37:36.

Salaspils komandas labā Inese Umjarova guva desmit vārtus, Dace Potapova deviņus un vienības šīs sezonas rezultatīvākā spēlētāja Renāte Salmane sešus vārtus.

Jāpiezīmē, ka Jēkabpils handbolistēm šī bija pēdējā spēle pirms gaidāmās pusfināla sērijas pret pamatturnīra uzvarētāju Stopiņu novada handbola komandu. Pirmā spēles sērijā līdz divām uzvarām paredzēta jau šopiektdien plkst. 18.30 Ulbrokas sporta kompleksā.