01.04.2016 21:53

Saulkrastu basketbolistiem ceturtdaļfināla atbildes cīņā jāatspēlē seši punkti

Saulkrastu basketbolistiem ceturtdaļfināla atbildes cīņā jāatspēlē seši punkti arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē Saulkrastu komanda piektdien savā laukumā ar 72:78 piekāpās Iecavas basketbola klubam "Dartija". Atbildes mačs paredzēts 5. aprīlī Iecavā.

LBL3 pamatturnīra trešās un sestās labākās komandas dueļa pirmais cēliens Saulkrastu sporta centrā iesākās gluži līdzīgā cīņā, taču pirmā puslaika vidū pagājušā gada LBL trešās divīzijas čempioni "Dartijas" basketbolisti pārņēma vadību un neilgi pirms lielā pārtraukuma panāca pat 15 punktu pārsvaru – 26:41.

Saulkrastieši trešās ceturtdaļas beigās atbildēja ar 11 punktiem pēc kārtas un starpību sadeldēja līdz 52:54. Toties ceturtās ceturtdaļas sākumā laukuma saimnieki trīs minūtes palika uz "nulles" un ļāva Iecavas komandai atjaunot vairāk nekā desmit punktu pārsvaru (57:70). Pašās spēles beigās deficīts gan tika samazināts līdz sešiem punktiem.

Mājinieku rindās ar 19 punktiem atzīmējās Toms Provejs, Edgars Brumermanis guva 16 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas pie groziem, bet Roberts Bulāns un Jānis Lāčaunieks komandas pūrā pievienoja attiecīgi 13 un 11 punktus.

Ceturtdaļfināla sērijas uzvarētāji tiks noteikti divu spēļu summā, atbildes spēle paredzēta otrdien, 5. aprīlī "Dartijas" sporta namā Iecavā. Bet dienu iepriekš Carnikavas pamatskolā notiks citas LBL3 ceturtdaļfināla sērijas pirmā spēle, kurā tiksies mājinieku basketbolisti un Bauskas BJSS/sporta centra "Mēmele" vienība.