26.03.2016 22:13

Ulbrokā nesekmējas ne mājiniekiem, ne Ķekavas florbolistēm

Ulbrokā nesekmējas ne mājiniekiem, ne Ķekavas florbolistēm Latvijas Florbola savienība

Zaudējumus Latvijas florbola čempionāta pusfinālos sestdien Ulbrokas sporta kompleksā piedzīvojušas abas Pierīgas komandas, sērijās līdz četrām uzvarām nonākot zaudētājos 2:3. Vīru turnīrā trešo neveiksmi piedzīvoja Ulbrokas/florbola skolas "Masters" komanda, bet dāmu turnīrā – florbola klubs "Ķekava".

Ulbrokas/FS "Masters" florbolisti piekto spēli pret "Mogo"-RTU/"Rockets" vienību sāka neveiksmīgi, un jau ceturtajā minūtē bija nonākuši zaudētājos 0:2. Turpinājumā trīs reizes laukuma saimniekiem izdevās starpību samazināt līdz minimumam, taču allaž RTU studenti pamanījās atjaunot divu vārtu pārsvaru un beigās svinēja uzvaru 5:3. Ulbrokas florbolisti pusfinālā savā laukumā piedzīvoja trešo zaudējumu trijās spēlēs.

Mājinieku labā divus vārtus guva Kārlis Bulāns, bet Toms Niedre piedalījās visu triju vārtu guvumos – viens precīzs metiens un divas rezultatīvas piespēles.

Dāmu florbola klubu "Ķekava" un "NND" piektajā mačā ceturto reizi uzvarētājas no zaudētājām šķīra viens vārtu guvums. Līdz 26. minūtei nevienai no komandām ar precīzu metienu izcelties neizdevās, toties tad laukuma saimnieču statusā spēlējošās ķekavietes to pamanījās izdarīt divreiz sešu sekunžu laikā. Līdz otrajam pārtraukumam FK "NND" florbolistes vienus vārtus atguva, bet trešajā periodā ar vēl diviem precīziem raidījumiem izvirzījās vadībā.

Ķekavas komandai no zaudējuma pamatlaika izdevās izglābties 25 sekundes līdz beigām, nomainot vārtsardzi ar sesto laukuma spēlētāju – precīzi meta Paula Brunovska. Taču pagarinājuma trešās minūtes sākumā rīdzinieces guva uzvaras vārtus un guva trešo uzvaru pēc kārtas – 4:3.

Abās pusfināla sērijās līdz četrām uzvarām sestās spēles paredzētas 2. aprīlī. Ja būs nepieciešamas septītās, tās notiks dienu vēlāk. Finālspēles par pirmo un trešo vietu paredzētas 9. aprīlī "Arēnā Rīga".