26.03.2016 17:56

Mārupes basketbolisti revanšējas ar uzviju un iekļūst LBL2 ceturtdaļfinālā

Mārupes basketbolisti revanšējas ar uzviju un iekļūst LBL2 ceturtdaļfinālā Mārupes sporta centrs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas ceturtdaļfinālā iekļuvusi Mārupes sporta centra komanda. Sestdien mārupieši pārliecinoši revanšējās BJBS "Rīga"/DSN/"Sporta bode" vienībai par zaudējumu astotdaļfināla pirmajā spēlē. Panākumu guva arī Mārupes volejbolistes.

Jau ziņots, ka pirmajā pārspēlē par vietu ceturtdaļfinālā Mārupes basketbolisti pēdējās piecās minūtēs neguva ne punkta un piedzīvoja zaudējumu 59:63. Tīraines sporta kompleksā notikušā atbildes mača sākumā rezultāta starpība turējās aptuveni šo četru punktu robežās. Taču pirmā puslaika vidū mārupiešiem piecas minūtes izdevās nosargāt savu grozu neskartu un panākt 24:15 pārsvaru. Lielāko starpību (32:18) mājinieki panāca neilgi līdz pārtraukumam.

Izšķirošie notikumi risinājās trešajā ceturtdaļā, kad Mārupes komanda pārsvaru palielināja līdz 61:38. Turpinājumā gan mājiniekiem radās grūtības uzbrukumā, taču tuvāk par desmit punktiem pretinieki tika vienīgi pašās pamatlaika beigās. Mārupiešiem uzvara 72:64 spēlē un 131:127 divu spēļu summā. Uzvarētāju labā Jānis Ramšs guva 20 punktus, Nauris Metnieks 16 un Toms Straudovskis 10 punktus.

Ceturtdaļfinālā, kas ritēs līdz divām uzvarām. Mārupes basketbolistu pretinieki būs LBL otrās divīzijas pamatturnīra uzvarētāji Vidzemes Augstskolas/"Valmiera Glass" vienība. Pirmā spēle paredzēta jau 31. martā Valmierā. Šosezon abās savstarpējās cīņās pārāki bijuši vidzemnieki (73:72 un 62:59).

Tīraines sporta komplekss sestdien izrādījās veiksmīgs arī Mārupes sporta centra volejbolistēm, kuras Nacionālās līgas pusfināla pirmajā spēlē ar 3:1 (21:25, 25:22, 25:23, 25:19) uzvarēja Latvijas Universitātes komandu. Atbildes mačs paredzēts 10. aprīlī.