22.03.2016 21:31

Mārupes basketbolistiem atbildes mačā jāatspēlē četru punktu starpība

Mārupes basketbolistiem atbildes mačā jāatspēlē četru punktu starpība Klāvs Vasiļevskis, BK "ViA"

Straujiem pavērsieniem bagātajā pirmajā pārspēlē par vietu Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas ceturtdaļfinālā Mārupes sporta centra komanda otrdien viesos ar četru punktu starpību piekāpās BJBS "Rīga"/DSN/"Sporta bode" vienībai. Deficītu mārupiešiem būs jāatspēlē atbildes mačā sestdien Tīraines sporta kompleksā.

Kā zināms, cīņā par pēdējo vietu LBL otrās divīzijas ceturtdaļfinālā tiekas otrā posma desmit labāko komandu turnīra astotās vietas ieguvēji (mārupieši) un LBL2 otrās grupas (par 11.-18. vietu) labākā komanda.

Pirmās spēles pirmais puslaiks aizritēja kā pa viļņiem. Mārupes basketbolisti veiksmīgi aizvadīja pirmās piecas minūtes (17:9), taču tad zaudēja 12 punktus pēc kārtas un otrās ceturtdaļas vidū jau atradās iedzinējos 21:32. Puslaika pēdējās piecās minūtēs mārupieši atkal dominēja un pārtraukumā devās ar triju punktu pārsvaru – 35:32.

Ofensīvu mārupieši attīstīja otrā puslaika sākumā, panākot "plus 10" (46:36), un vēl labu brīdi noturēja 5–7 punktu pārsvaru. Piecas minūtes līdz beigām viesi pat bija vadībā 59:47, taču atlikušajā laikā neguva ne punkta, ļāva pretiniekiem spēli pabeigt ar 16:0 spurtu un piedzīvoja zaudējumu 59:63.

Mārupes komandas labā Jānis Ramšs guva 18 punktus un Mārtiņš Zemturis 10 punktus.

Četru punktu starpību mārupieši centīsies likvidēt atbildes spēlē, kas notiks sestdien, 26. martā, plkst. 16 Tīraines sporta kompleksā (nevis Mārupē, kā tika ziņots iepriekš).