20.03.2016 20:29

Ieilgst Ķekavas un Ulbrokas florbola klubu pusfināla sērijas

Ieilgst Ķekavas un Ulbrokas florbola klubu pusfināla sērijas ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Abās Latvijas florbola čempionāta pusfināla sērijās ar Pierīgas klubu piedalīšanos rezultāts kļuvis neizšķirts 2:2. Nedēļas nogalē FK "Ķekava" dāmas divreiz piekāpās florbola klubam "NND", bet Ulbrokas/florbola skolas "Masters" spēlētāji divreiz revanšējās "Mogo"-RTU/"Rockets" vienībai. Pusfināli rit līdz četrām uzvarām.

Pēc neveiksmēm pirmajās divās spēlēs savās mājās Ulbrokas florbolistiem bija grūts uzdevums atspēlēties pretinieku laukumā. Sestdien līdz otrās trešdaļas vidum viesi bija iekrājuši 3:0 pārsvaru, desmit minūšu laikā to iztērēja, tad vēlreiz izvirzījās vadībā, tomēr septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām RTU studenti vēlreiz izlīdzināja rezultātu. Izšķirošā izrādījās pagarinājuma piektā minūte, kad savus trešos vārtus Ulbrokas komandas labā guva Kaspars Šķēls 5:4.

Cienīgu pretinieku cīņā aizritēja arī svētdienas spēlē, un arī šoreiz ar 60 minūtēm uzvarētāju noteikšanai izrādījās par maz. Šoreiz jau "Masters" florbolisti pamatlaikā atspēlēja divu vārtu deficītu un rezultātu izlīdzināja 12 minūtes līdz beigām. Pagarinājuma ceturtajā minūtē uzvaras vārtus iemeta Toms Niedre – 6:5.

Rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts 2:2, pusfināla piektā spēle notiks 26. martā Ulbrokas sporta kompleksā. Sestā plānota 2. aprīlī Rīgā.

Divus zaudējumus nedēļas nogalē piedzīvoja FK "Ķekava" florbolistes. Sestdien viņas neveiksmīgi aizvadīja otro trešdaļu, ielaižot trīs vārtus un ļaujot FK "NND" spēlētājām panākt 3:1 pārsvaru. Trešā perioda sākumā triju minūšu laikā ķekavietes trīs reizes ieraidīja bumbiņu pretinieču vārtos un izvirzījās vadībā 4:3, taču astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts atkal kļuva neizšķirts 4:4. Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijas piektajā kārtā "NND" izdevās gūt vienīgos vārtus un sagādāt "Ķekavai" zaudējumu 4:5.

Svētdien ķekavietes vadībā nebija ne reizi. No 0:2 viņas spēja panākt izlīdzinājumu 2:2, taču otrajā trešdaļā sāncenses divreiz pēc kārtas realizēja vairākumu, trešā perioda sākumā guva arī piektos vārtus un nosargāja uzvaru 6:4, izlīdzinot rezultātu sērijā 2:2. Divus vārtus ceturtajā spēlē FK "Ķekava" labā guva Alīna Logina.

Sērijas piektā spēle paredzēta 25. martā Lielvārdē. Pusfināla uzvarētājas 9. aprīlī finālā tiksies ar Kocēnu "Rubeni", kas četras reizes pēc kārtas pieveica "Rīgas lauvas".