16.03.2016 14:04

Ikšķile apsteidz Saulkalni un atgriežas Rīgas florbola čempionāta līderpozīcijās

Pašu uzvara un tuvāko konkurentu zaudējums ļāvis florbola kluba "Ikšķile" spēlētājiem atgriezties Rīgas atklātā čempionāta turnīra tabulas pirmajā pozīcijā, kurā viņi, visticamāk, arī sagaidīs izslēgšanas turnīru.

Otrdien FK "Ikšķile" florbolisti savā laukumā uzņēma "RF Blice" vienību un, guvuši pēdējos trīs vārtus mačā, svinēja uzvaru 7:4. Pa diviem vārtiem laukuma saimnieku labā guva Raimonds Zemzāle un Ivo Ivanovs, liecina rīkotāju informācija.

Līdzšinējie turnīra līderi "Saulkalne S" komandas florbolisti tikās ar trešās vietas īpašniekiem Armijas florbola klubu un sīvā cīņā piedzīvoja zaudējumu 2:3. Otrajā trešdaļā nepilnu piecu minūšu laikā Saulkalnes komanda ielaida divus vārtus un vairs nespēja panākt vismaz izlīdzinājumu.

Superlīgas turnīrā FK "Ikšķile" ir 25 punkti un atlikusi viena spēle, "Saulkalne S" florbolisti Rīgas čempionāta otro posmu jau noslēguši ar 24 punktiem, bet Armijas florbola klubam vienu spēli līdz beigām ir 22 punkti. Sestajā pozīcijā ierindojas Carnikavas florbola klubs.

Atbilstoši nolikumam, četras labākās komandas sev pretiniekos ceturtdaļfinālā varēs izvēlēties kādu no četriem nākamo vietu ieguvējiem.

Priekšpēdējā spēlē Cerību līgas turnīrā sezonas rezultativitātes rekordu sasnieguši "Inčukalns/Coyoti" komandas florbolisti, kuri, Ģirtam Bunkum un Kalvim Kleistam gūstot pa trim vārtiem, ar 14:7 pieveica "Bigfoots Ko" vienību. Neatkarīgi no pēdējā mača iznākuma Inčukalna komanda turnīru noslēgs trešajā vietā otrajā grupā jeb desmitajā vietā Rīgas čempionāta kopējā vērtējumā.