16.03.2016 12:30

Salaspils handbolisti ar uzvaru pār ogrēniešiem pārtrauc neveiksmju sēriju

Pirmo uzvaru pēc piecu zaudējumu sērijas Latvijas handbola pirmās līgas Gandarījuma kausa izcīņā guvuši "Salaspils/Mērnieks ZM" komandas spēlētāji, kuri ar piecu vārtu starpību pārspēja kaimiņus, Ogres novada sporta centra (ONSC) handbolistus.

Gandarījuma kausa izcīņā, kurā piedalās tās sešas pirmās līgas komandas, kas neiekļuva pirmās līgas labāko klubu turnīrā, kaimiņu novadu komandu savstarpējo spēli veiksmīgāk iesāka ogrēnieši, taču diezgan ātri Salaspils komanda likvidēja četru vārtu deficītu, un otrā puslaika sakumā pati izvirzījās priekšā 15:11.

ONSC handbolisti nekavējoties atbildēja ar pieciem precīziem metieniem un uz brīdi atguva vadību. Salaspiliešiem palīdzēja pieprasītais pārtraukums, pēc kura viņi veica izšķirošo 7:2 izrāvienu un aizvadīja spēli līdz uzvarai 24:19.

Uzvarētājiem Nils Remess guva astoņus un Niks Remess sešus vārtus.

Gandarījuma kausa turnīra tabulā "Salaspils/Mērnieks ZM" vienība ar diviem punktiem sešās spēlēs saglabā pēdējo sesto (respektīvi, divpadsmito) vietu, taču panākusi priekšā esošo MSĢ/Latvijas jaunatnes izlasi, kas trešdien aizvada spēli pret līderi kluba "ASK/LSPA" otro komandu. Līdz turnīra beigām Salaspils handbolistiem atlikušas vēl četras spēles.

Sestdien un svētdien kārtējās Latvijas handbola čempionāta spēles notiks Ulbrokas sporta kompleksā un Sējas novada sporta centrā. Sestdien plkst. 12 otro savstarpējo spēli pirmās līgas turnīrā šosezon aizvadīs Ulbrokas sporta kluba un Stopiņu novada handbola komandas spēlētāji, bet plkst. 14 Stopiņu NHK dāmas tiksies ar LSPA studentēm. Savukārt svētdien plkst. 13.00 Babītes novada Spuņciemā virslīgas spēle "Jūrmalas sports" – HK "Vaiņode".