13.03.2016 16:40

Ķekavas florbolistes un Babītes volejbolistes pusceļā uz Latvijas čempionāta fināliem

Pierīgas vadošās dāmu sporta spēļu komandas brīvdienās sekmīgi iesākušās Latvijas čempionātu pusfināla sērijas. Sporta kluba "Babīte" volejbolistes uzvarēja pirmajā spēlē sērijā līdz divām uzvarām, bet florbola klubs "Ķekava" vinnēja pirmos divus mačus sērijā līdz četrām uzvarām.

SK "Babīte" volejbolistes svētdien pusfināla pirmajā spēlē Rīgā tikās ar "Jelgava/LU" vienību un izcīnīja diezgan pārliecinošu uzvaru trijos setos – 3:0 (25:10, 25:23, 25:21). Visvairāk punktu uzvarētājām guva Sandra Breikša (14), Līga Lejiņa (12) un Ļubova Tihomirova (10).

Sērijas otrā spēle paredzēta 19. martā Babītes sporta kompleksā Piņķos. Uzvaras gadījumā mājinieces kvalificēsies finālam, bet, ja vinnēs jelgavnieces, 20. martā notiks izšķirošā trešā spēle. Jāatgādina, ka Baltijas līgas finālturnīrā SK "Babīte" ierindojās piektajā, bet "Jelgava/LU" ceturtajā vietā.

Latvijas dāmu florbola čempionāta pusfinālu ar divām grūtām uzvarām Lielvārdē pār florbola klubu "NND" iesākušas pamatturnīra otrās vietas ieguvējas kluba "Ķekava" florbolistes, izvirzoties vadībā sērijā, kas ritēs līdz vienas komandas četriem panākumiem.

Sestdien ķekavietes uzvarēja 7:6. Otrajā trešdaļā viņas nepilnu triju minūšu laikā guva trīs vārtus un izvirzījās vadībā 5:3, bet trešā perioda sākumā pārsvaru palielināja līdz trim vārtiem (7:4) un atlikušajā laikā nosargāja uzvaru. Pa diviem vārtiem FK "Ķekava" labā iemeta Paula Brunovska, Alīna Logina un Ieva Jurkāne, kurai arī divas rezultatīvas piespēles.

Dienu vēlāk Ķekavas florbolistes vadību uzņēmās jau pirmajās desmit minūtēs (2:0) un to vairs neatdeva, kaut gan arī šoreiz pamatlaika beigās komandas šķīra tikai viens precīzs metiens – 4:3.

Sērijas trešā un ceturtā spēle paredzēta 19. un 20. martā Olimpiskajā sporta centrā Rīgā. Latvijas čempionāta finālmači gan vīru, gan dāmu komandām paredzēti 9. aprīlī "Arēnā Rīga".