10.03.2016 12:13

"Ķekavas Bulldogs" florbolisti uzvar un paliek pēdējie

"Ķekavas Bulldogs" florbolisti uzvar un paliek pēdējie Latvijas Florbola savienība

Par spīti uzvarai pagarinājumā pār Bauskas florbola komandu papildturnīrā par 9.-12. vietu kluba "Ķekavas Bulldogs" florbolisti sezonu Latvijas virslīgā pabeigs pēdējā divpadsmitajā vietā. Tas kļuvis skaidrs kārtu pirms turnīra beigām.

Līdz otrās trešdaļas vidum vārtus Bauskā bija guvuši tikai viesi, panākot iespaidīgu 6:0 pārsvaru. Taču baušķeniekiem izdevās desmit minūšu laikā starpību samazināt līdz minimumam, bet vēlāk arī panākt izlīdzinājumu.

Spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti, bet pagarinājuma ceturtajā minūtē savus otros vārtus spēlē, realizējot skaitlisko vairākumu, guva Klāvs Jansons – 8:7 "Ķekavas Bulldogs" labā.

Ar izcīnīto vienu punktu Bauskas florbolistiem izrādījās pietiekami, lai nosargātu priekšpēdējo vienpadsmito vietu turnīra tabulā un pēdējā atstātu ķekaviešus – pirms pēdējās kārtas abas komandas šķir četri punkti (22 pret 18). Sezonu "buldogi" noslēgs sestdien ar mājas spēli pret sporta klubu "Pārgauja".

Nedēļas nogalē notiks pirmās divas spēles Latvijas čempionāta pusfināla sērijās ar Pierīgas florbola komandu piedalīšanos. Sestdien un svētdien plkst. 15.30 Ulbrokas sporta kompleksā Ulbrokas/florbola skolas "Masters" komanda divreiz tiksies ar "Mogo"-RTU/"Rockets" vienību.

Savukārt dāmu florbola klubs "Ķekava", kas izslēgšanas turnīra spēles savās mājās nevar aizvadīt neatbilstošu laukuma izmēru dēļ, abas dienas plkst. 11.30 Lielvārdē sacentīsies ar florbola klubu "NND". Sērijas ritēs līdz četrām uzvarām.