10.03.2016 11:34

Vieglatlēti noslēdz ziemas sezonu

Vieglatlēti noslēdz ziemas sezonu arhīvs

Ar vairāku Pierīgas novadu vieglatlētu piedalīšanos Rīgas Sporta manēžā aizvadītas vienas no pēdējām ziemas sezonas sacensībām – "Sportland" kausa izcīņa, kas vienlaikus bija arī Latvijas Vieglatlētikas kausa izcīņas otrais posms.

Sacensību programmās Latvijā visai reti iekļautajā jūdzes skrējienā vīriem uzvarēja sporta skolas "Arkādija" pārstāvis mārupietis Dmitrijs Serjogins, kurš finišēja pēc četrām minūtēm un 29,54 sekundēm. Sestajā vietā šajā distancē ierindojās Kristaps Bruners no Siguldas sporta skolas (4:52,39).

Vēl viens siguldietis Edgars Daugulis ieņēma trešo vietu 500 metru skrējienā (1:09,01), bet 60 metru sprintā trešais bija Māris Grēniņš no Babītes (7,14 s), kurš arī izcīnīja pirmo vietu tāllēkšanā (7,01 m). Dāmām divas uzvaras izcīnīja Sindija Bukša – 60 metros (7,68 s) un 500 metros (1:19,91). Savukārt jūdzes skrējienā otro vietu ieguva ādažniece Jekaterina Kulago (5:35,06).

Vienlaikus notika arī sacensības jauniešiem U-16 vecuma grupā. Meitenēm 300 metru skrējienā otrajā vietā ierindojās Lāča sporta skolas audzēkne mārupiete Džūlija Krūmiņa (45,17 s), bet 1000 metru distancē trešā finišēja Estere Vīksne no Siguldas sporta skolas (3:16,74).

Puišiem pie godalgas tika siguldietis Jēkabs Niklāvs Janovs, kurš ieņēma otro vietu 300 metru skrējienā (41,81 s). Tāllēkšanā viņš palika uzreiz aiz labāko trijnieka (5,67 m), par pieciem centimetriem un vienu pozīciju apsteidzot otru Siguldas sporta skolas audzēkni Oto Laivu.

Šīs nedēļas nogalē Kuldīgā notiks Baltijas valstu jauniešu sacensības vieglatlētikā telpās U-18 vecuma grupā.