01.03.2016 16:35

Kalnu slēpotājs Zvejnieks otrajā vietā Tālo austrumu kausa posmā Japānā

Autors  BNS

Latvijas kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks otrdien Hakubā (Japāna) ierindojās otrajā vietā Tālo austrumu kausa izcīņas posmā slalomā, liecina rīkotāju informācija.

Divu braucienu summā Zvejnieks zaudēja uzvarētājam japānim Rjunosukem Ohkosi 0,86 sekundes. Sacensībās startēja 83 slēpotāji, galvenokārt no Japānas, taču bija pārstāvētas arī kalnu slēpošas lielvalstis Austrija un Šveice. Pirmdien turpat Zvejnieks ieņēma septīto vietu. Uzvarēja korejietis Dunhjuns Juns, kuram Zvejnieks divu braucienu summā zaudēja 1,22 sekundes.

Lelde Gasūna otrdienas slaloma sacensībās bija ceturtā uzvarētājai Emi Hasegavai no Japānas zaudējot 1,1 sekundi divu braucienu summā. Pirmdien viņa bija devītā, no uzvarētājas Hasegavas atpaliekot 2,91 sekundi.

Zvejnieks un Gasūna šosezon startēja arī Pasaules kausa posmos, kur Zvejnieks sasniedza lielāko panākumu neatkarīgās Latvijas kalnu slēpošanas vēsturē ieņemot 26. vietu slalomā janvāra sākumā Santekaterinā, Itālijā. Martā viņi Spānijā piedalīsies Eiropas kausa finālsacensībās.

Abi kalnu slēpotāji dalību PK šajā sezonā ir beiguši, bet sacensības Japānā izmanto, lai uzlabotu savas pozīcijas reitingā.