29.02.2016 11:04

Babītes un Siguldas vieglatlēti izcīnījuši Latvijas ziemas čempionāta medaļas

Babītes un Siguldas vieglatlēti izcīnījuši Latvijas ziemas čempionāta medaļas arhīvs

Divas dienas Kuldīgā risinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, kurā piedalījās arī vairāki Pierīgas novadu sportisti. Diviem no viņiem izdevās iekļūt starp medaļu īpašniekiem.

3000 metru skrējienā sievietēm par bronzas laureāti kļuva šīs disciplīnas jaunākā dalībniece, 15 gadus vecā Siguldas sporta skolas audzēkne Magda Cigle. Viņa finišēja pēc 11 minūtēm un 42,13 sekundēm, uzvarētājai Jolantai Liepiņai zaudējot minūti un desmit sekundes, taču apsteidzot vienu konkurenti.

Vairākās disciplīnās, kā ierasts, startēja kluba "Auseklis" pārstāvis Māris Grēniņš no Babītes. Vislabāk viņam veicās tāllēkšanā, kur ar 6,90 tālu mēģinājumu viņš izcīnīja otro vietu. Latvijas čempions un Māra kluba biedrs Elvijs Misāns lēca gandrīz metru tālāk (7,85 m). 60 metru barjerskrējienā M.Grēniņš nopelnīja bronzas medaļu (finālā 8,35 s), bet trīssoļlēkšanā ierindojās ceturtajā vietā (14,08 m).

Labāko desmitniekos vēl izdevās iekļūt mārupietim Danielam Bambalam 400 metru skrējienā (51,95 s – septītā vieta) un siguldietim Valteram Reinim Rasnačam 60 metru sprintā (finālā 7,24 s – devītā vieta).

Tostarp Minskā pirmo reizi risinājās sešu valstu junioru (U-20) izlašu mačsacīkstes, kurās Latvijas jaunie vieglatlēti kopvērtējumā palika pēdējā vietā aiz Ukrainas, Baltkrievijas, Francijas, Lietuvas un Turcijas. Piekto vietu 1500 metru skrējienā ieņēma ādažniece Jekaterina Kulago (4:59,43), bet šajā pašā distancē junioriem sestais palika Edgars Daugulis no Siguldas (4:11,58).