24.02.2016 16:50

Salaspils handbolistes pārtrauc deviņu zaudējumu sēriju

Autors  a
Salaspils handbolistes pārtrauc deviņu zaudējumu sēriju Latvijas Handbola federācija

Pirmo panākumu kopš oktobra beigām Latvijas dāmu virslīgas handbola čempionātā izcīnījusi Salaspils sporta skolas komanda, kas visai pārliecinoši pieveica LSPA handbolistes. Šajā laikā salaspilietes bija piedzīvojušas deviņus zaudējumus pēc kārtas un zaudējušas izredzes iekļūt pusfinālā.

Turnīra tabulas divu pēdējo vietu īpašnieču savstarpējā spēlē Salaspilī mājinieces vadību pārņēma pirmā puslaika vidū, taču līdz pārtraukumam starpību nespēja palielināt vairāk par trim vārtiem – 13:10. Izšķirošais izrādījās otrā puslaika vidus, kad Salaspils sporta skolas audzēknes vairāk nekā desmit minūtes nosargāja savu cietoksni neskartu un guva sešus vārtus pēc kārtas. Beigu iznākums – 29:20.

Uzvarētāju labā Dace Potapova iemeta vienpadsmit un Renāte Salmane desmit vārtus.

Virslīgas turnīra tabulā četras kārtas līdz pamatturnīra beigām Salaspils handbolistes saglabā jau sen "iesildīto" piekto pozīciju – 16 spēlēs četras uzvaras un astoņi punkti. LSPA komandai ir divi punkti un pēdējā sestā vieta, bet ceturtajā vietā esošā Jēkabpils sporta skolas vienība apsteidz salaspilietes par deviņiem punktiem.

Turnīra līderes ir Stopiņu novada handbola komandas spēlētājas, kuras jau garantējušas pirmo vietu regulārās sezonas noslēgumā (30 punkti).