19.02.2016 21:42

Saulkrastu basketbolisti uzvar čempionus un pārtrauc zaudējumu sēriju

(1 balsojums)
Saulkrastu basketbolisti uzvar čempionus un pārtrauc zaudējumu sēriju arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas spēlē piektdien Saulkrastu komanda dramatiskā cīņā pārspēja pagājušās sezonas LBL3 čempionvienību un turnīra līderi Iecavas basketbola klubu "Dartija". Šis saulkrastiešiem bija pirmais panākums pēc zaudējumiem pēdējās trijās spēlēs.

12 sekundes – tieši tik ilgi Saulkrastu sporta centrā notikušās spēles pirmajās trijās ceturtdaļās vadībā atradās mājinieki. Guvuši pirmo grozu, viņi ātri vien nonāca pamatīgos mīnusos (12:24). Pirmās ceturtdaļas beigās saulkrastieši gan atspēlēja desmit punktus pēc kārtas, taču līdz pirmā puslaika beigām iecavieši bija atguvuši vairāk nekā desmit punktu pārsvaru (26:40).

Pēc lielā pārtraukuma labu laiku BK "Dartija" pārsvars turējās 7–9 punktu robežās, līdz otrā puslaika vidū mājiniekiem beidzot izdevās panākt neizšķirtu 60:60 un drīz pēc tam arī izvirzīties vadībā. Pamatlaika pēdējo četrarpus minūšu laikā abas komandas kopā no spēles realizēja tikai vienu metienu, un nervozajā izskaņā virsroku tomēr guva Saulkrastu komanda – 71:67.

Laukuma saimnieku rindās Edgars Brumermanis guva 21 punktu un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas. 15 punktus pievienoja Roberts Bulāns un 12 punktus Toms Provejs.

Turnīrā par 1.-10. vietu LBL trešajā divīzijā Saulkrastu komanda ar septiņām uzvarām un septiņiem zaudējumiem ieņem sesto vietu.