10.02.2016 21:05

Salaspils handbolisti no Sējas aizbrauc ar pamatīgu zaudējumu

Latvijas handbola pirmajā līgā pirmo uzvaru šīs sezonas divpadsmitajā mačā guvuši Murjāņu sporta ģimnāzijas/Latvijas jaunatnes izlases (Lat-2000) spēlētāji, kuri trešdien Sējas novada sporta centrā Gandarījuma kausa izcīņas turnīrā pieveica Salaspils/"Mērnieks ZM" vienību.

Laukuma saimnieki spēles sākumā strauji audzēja pārsvaru – 3:0, 8:2, 14:5, un tikai pirmā puslaika izskaņā salaspiliešiem izdevās pretinieku ofensīvu piebremzēt. Taču pēc pārtraukuma pirmajās desmit minūtēs viesi spēja gūt tikai divus vārtus un reāli jaunatnes izlases uzvaru neapdraudēja. MSĢ/Lat-2000 komanda svinēja pārliecinošu uzvaru 33:19, revanšējoties par zaudējumu abu komandu iepriekšējā spēlē pirmā posma turnīrā (25:33).

Uzvarētāju labā Andris Domanskis guva desmit un Antons Šuleiko astoņus vārtus, bet Salaspils/"Mērnieks ZM" vienības rindās pa četrām reizēm precīzi meta Edmunds Prikņa un Eduards Malahovs.

Gandarījuma kausa izcīņā sacenšas komandas, kas pirmās līgas turnīra pirmajā posmā neiekļuva apakšgrupu labāko trijniekos un noslēguma kopvērtējumā sadalīs vietas no septītās līdz divpadsmitajai. MSĢ/Lat-2000 handbolistiem šajā turnīrā nu ir viena uzvara un viens zaudējums, bet salaspilieši abas pirmās spēles zaudējuši.