05.02.2016 22:04

Mārupes basketbolisti zaudē viesos, saulkrastieši – savās mājās

Latvijas Basketbola līgā piektdien neveiksmes piedzīvoja divas Pierīgas komandas. Daudzo kļūdu dēļ Mārupes sporta centra vienība cieta smagu zaudējumu otrās divīzijas spēlē Līvānos, bet Saulkrastu basketbolisti trešās divīzijas turnīrā savā laukumā piekāpās sporta klubam "Jaunpils".

Mārupes un Līvānu komandu spēlē viesiem pagalam neizdevās otrā ceturtdaļa, kurā viņi no triju punktu pārsvara (23:20) aizspēlējās līdz 17 punktu deficītam (27:44). Trešās ceturtdaļas beigās mārupiešiem starpību izdevās samazināt starpību līdz 13 punktiem, taču viņu ofensīva tika apturēta, un līvānieši svinēja pārliecinošu uzvaru 71:51.

Mārupes komandas labā Nauris Metnieks guva 13 un Artūrs Kramiņš 10 punktus. LBL2 turnīrā par 1.-10. vietu mārupiešiem, tāpat kā vēl četrām komandām, nu ir pa sešām uzvarām desmit spēlēs.

Saulkrastu basketbolistiem savukārt liktenīga izrādījās trešā ceturtdaļa, kad viņi sešu minūšu laikā, pieļaujot veselu gūzmu kļūdu (visā spēlē 28), spēja gūt tikai divus punktus, bet SK "Jaunpils" – divdesmit (31:52). Tuvāk par septiņu punktu atstarpi laukuma saimnieki vairs netika – 56:65.

Mājinieku rindās rezultatīvākie bija Edgars Arnītis (13 p.) un Roberts Bulāns (11 p.). LBL3 desmit labāko komandu turnīrā Saulkrasti ar sešām uzvarām un pieciem zaudējumiem atrodas sestajā pozīcijā.

Pie panākuma no Pierīgas komandām tika vienīgi Carnikavas basketbolisti, kuri LBL3 turnīrā par 11.-19. vietu ar 63:58 izbraukumā pārspēja Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņus. Carnikaviešiem šis bija devītais panākums desmit spēlēs.