29.01.2016 20:51

Stopiņu handbolistes trešo reizi sezonā pieveic salaspilietes

Stopiņu handbolistes trešo reizi sezonā pieveic salaspilietes Jānis Slišāns, LHF

Stopiņu novada handbola komanda (NHK) Latvijas dāmu virslīgas turnīrā piektdien savā laukumā Ulbrokā uzņēma Salaspils sporta skolas audzēknes un, tāpat kā abās iepriekšējās šīs sezonas spēlēs, izcīnīja uzvaru, nezaudēto spēļu sēriju pagarinot līdz 13 mačiem.

Līdz pirmā puslaika vidum laukumā ritēja gluži līdzīga cīņa, taču tad desmit minūšu laikā mājinieces sasniedza izšķirošo 18:10 pārsvaru. Pēc pārtraukuma būtiski pavērsieni vairs nenotika, un Stopiņu handbolistes svinēja vienpadsmito uzvaru sezonā – 33:23. Salaspilietēm šis bija septītais zaudējums pēc kārtas un desmitais turnīrā.

Uzvarētājām Ivita Asare guva deviņus vārtus, Elita Ekkerte astoņus, Annija Ozoliņa sešus un Lana Nikolajeva piecus. Salaspilietēm pa pieciem precīziem metieniem Daces Potapovas, Ineses Umjarovas un Anastasijas Agarkovas kontā.

Virslīgas turnīra tabulā Stopiņu NHK ar 24 punktiem saglabā pārliecinošas līderpozīcijas. Salaspils sporta skolas komanda ar sešiem punktiem joprojām ir priekšpēdējā piektajā pozīcijā.