29.01.2016 11:43

Saulkrastu basketbolisti viesos zaudē LBL trešās divīzijas čempioniem

Saulkrastu basketbolisti viesos zaudē LBL trešās divīzijas čempioniem arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas (LBL3) otrā posma turnīru par 1.–10. vietu ar neveiksmi iesākuši Saulkrastu basketbolisti, kuri ceturtdien izbraukumā piekāpās pašreizējiem LBL3 čempioniem un šīs sezonas līderiem Iecavas klubam "Dartija".

Pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija saulkrastieši, kuriem uz brīdi izdevās sasniegt pat desmit punktu pārsvaru (22:12). Taču pagalam neveiksmīga viņiem izrādījās otrās ceturtdaļas otrā puse, kad BK "Dartija" veica izrāvienu 21:1 un septiņu punktu deficītu, atpūtā ejot, pārvērta 13 punktu pārsvarā (44:31).

Pēc pārtraukuma mājinieku pārsvars vairs nepieauga, taču arī būtiski nesadila. Vēl trīs minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts Saulkrastu komandai bija samērā cerīgs (72:78), taču vairāki neveiksmīgi uzbrukumi laupīja iespēju atspēlēties – 76:86.

Viesu rindās rezultatīvākie bija Roberts Bulāns (24 punkti), Edgars Brumermanis (19) un Kristaps Odziņš (15).

LBL3 desmit labāko komandu turnīra tabulā saulkrastieši ar piecām uzvarām deviņās spēlēs ieņem sesto vietu. Līderiem BK "Dartija" un "Dārznieks"/Cēsu sporta skolai, rēķinot arī pirmajā aizvadīto savstarpējo maču rezultātus, ir pa septiņiem panākumiem deviņos mačos.

Nākamo spēli Saulkrastu basketbolisti aizvadīs otrdien plkst. 20 savā laukumā pret tabulas beigās esošo "Ezerzeme/Rēzekne" vienību. Bet jau pirmdien pirmo maču turnīrā par 11.–19. vietu pret bērnu un jauniešu basketbola skolas "Rīga" audzēkņiem aizvadīs "otrā ešelona" līderi Carnikavas basketbolisti (7-1).