26.01.2016 12:10

Siguldiešiem viena uzvara un piecas medaļas Rīgas jauniešu vieglatlētikas čempionātā arhīvs

Starp vairāk nekā sešiem simtiem pagājušās nedēļas beigās notikušā Rīgas jauniešu vieglatlētikas čempionāta dalībnieku bija arī krietns skaits Pierīgas novadu pārstāvju – gan no Siguldas, gan Salaspils un Olaines. Sekmīgākie bija Siguldas sporta skolas audzēkņi, kuri nopelnīja piecas godalgas.

Uzvaru 800 metru skrējienā jauniešiem U-18 vecuma grupā izcīnīja Pauls Daugulis, kurš finišēja pēc divām minūtēm un 4,61 sekundes, tuvāko sekotāju apsteidzot par 0,31 sekundi. Pauls startēja arī 400 metru distancē, kur ierindojās ceturtajā vietā (53,63 s).

U-16 grupā jaunietēm divas otrās vietas izcīnīja Estere Vīksne – viņa finišēja aiz rīdzinieces Patrīcijas Cīrules gan 800 metros (2:37,15), gan 1500 metru (5:12,56) skrējienos. Šī paša vecuma sacensībās puišiem trešo vietu tāllēkšanā ieņēma Oto Laiva (5,68 metri), bet U-18 grupā jaunietēm otro vietu 1500 metru skrējienā izcīnīja Magda Cigle (5:16,88), kura arī bija piektā 800 metros (2:39,10).

No siguldiešiem vietas labāko desmitniekā vēl ieguva Jēkabs Niklāvs Janovs tāllēkšanā (4.v. – 5,64 m) un 200 metru skrējienā (4.v. – 26,20 s), Kristaps Bruners 1500 metros (5.v. – 4:33,48) un 800 metros (8.v. – 2:10,61), kā arī Madis Ciglis 400 metros (8.v. – 56,85 s).

Vienu medaļu Salaspils sporta skolas komandai izcīnīja Matīss Gregors, kurš tāllēkšanas sacensībās U-18 vecuma grupā finišēja trešajā vietā (6,27 metri) 26 centimetrus aiz uzvarētāja valmierieša Edmunda Ivanova. 800 metru skrējienā ceturto vietu ieguva Aksels Blanks (2:25,75), bet 60 metru sprintā 56 dalībnieku konkurencē septītajā vietā ierindojās Emīls Elksnītis (7,47 s; priekšskrējienā 7,42 s).

Savukārt Olaines sporta centra pārstāvjiem labāko desmitniekā divas vietas – Linda Borbale U-16 grupā ieņēma sesto vietu 1500 metru skrējienā (5:53,07), bet Raitis Haralds Butlers U-18 grupā finišēja septītais 60 metros (7,92 s).