19.12.2015 19:03

Pārtrūkusi Mārupes basketbolistu deviņu uzvaru sērija

Pārtrūkusi Mārupes basketbolistu deviņu uzvaru sērija Mārupes sporta centrs

Pirmo zaudējumu savās mājās Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas B grupas turnīrā piedzīvojusi Mārupes sporta centra komanda. Sestdien viņi ar 22 punktu starpību piekāpās "VEF skolas" audzēkņiem, un līdz ar to pārtrūkusi mārupiešu deviņu uzvaru sērija.

Pirmās ceturtdaļas lielāko daļu vadībā ar dažu punktu pārsvaru bija Mārupes basketbolisti, taču tās galotnē priekšā izvirzījās vefieši un diezgan ātri sasniedza desmit punktu pārsvaru (21:31). 4–8 punktu starpība saglabājās līdz pat otrā puslaika vidum, bet tad astoņu minūšu laikā laukuma saimnieki spēja trāpīt tikai vienu metienu no spēles, un pretinieki trauslo četru punktu pārsvaru (55:51) palielināja līdz izšķirošajam 78:53. Beigu rezultāts 82:60 "VEF skolas" labā.

Mārupes komandas labā Toms Straudovskis guva 15, Artūrs Kramiņš 12 un Roberts Pāže 10 punktus.

LBL3 B grupas turnīra tabulā, kad komandām pirmajā posmā atlicis aizvadīt pa 3–4 spēlēm, labāko trijniekā ir Mārupes sporta centrs (10-2), "VEF skola" (10-3) un Rīgas Stradiņa universitāte (9-3). Jau 22.decembrī mārupiešiem paredzēta šāgada pēdējā spēle izbraukumā pret basketbola kluba "Jēkabpils" otro komandu, kas tabulā dala 4.–5. vietu (8-5).