18.12.2015 10:18

Saulkalnes florbolisti uzvar līderus, pārējiem zaudējumi

Saulkalnes florbolisti uzvar līderus, pārējiem zaudējumi Latvijas Florbola savienība

Rīgas atklātā florbola čempionāta desmitās kārtas spēlēs šonedēļ no četriem Pierīgas klubiem pie panākuma tika vienīgi Saulkalnes komanda, kas Salaspils sporta namā rezultatīvā cīņā pārspēja līdzšinējos turnīra tabulas līderus "dtg.lv" florbolistus.

Spēles gaitā Saulkalnes florbolisti vairākas reizes ieguva triju vārtu pārsvaru (3:0, 5:2, 6:3), taču trešajā trešdaļā ļāva pretiniekiem izlīdzināt rezultātu (6:6). Dažu minūšu laikā gan sekoja vēl divi precīzi metieni, pēc kuriem "dtg.lv" komanda vairs nespēja atspēlēties – 9:8. Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Oskars Vāvers un Rūdolfs Būmanis.

Par jaunajiem turnīra tabulas līderiem kļuva pagājušās sezonas čempioni "Nūjas.lv" florbolisti, kuri, trešajā periodā gūstot sešus vārtus, ar 10:4 pieveica "Inčukalns Coyoti" vienību. Inčukalniešu rindās ar diviem precīziem metieniem atzīmējās Krists Krīgers.

Zaudējumus piedzīvoja arī florbola klubs Ikšķile (1:6 pret "JagerTeam") un Carnikavas florbola klubs (3:8 pret ZVĢ/"Blindsave" komandu).

Turnīra tabulā dažas kārtas līdz pirmā posma beigām līderiem "Nūjas.lv" florbolistiem ir 23 punkti (10 spēlēs). Viņiem seko "dtg.lv" ar 22 punktiem (10 spēlēs), Saulkalne ar 20 (9) un FK "Ikšķile" ar 16 punktiem (9). "Inčukalns Coyoti" 14 komandu konkurencē ieņem septīto vietu (13 p.), bet Carnikava ir 11. pozīcijā (10 p.).