14.12.2015 10:00

Babītes volejbolistes pārspēj konkurentes, piekāpjas līderēm

Babītes volejbolistes pārspēj konkurentes, piekāpjas līderēm SK "Babīte"

Divas spēles Baltijas dāmu volejbola līgas turnīrā nedēļas nogalē aizvadījušas sporta kluba "Babīte" volejbolistes. Turnīra pirmo apli viņas noslēgušas ar septiņām uzvarām 11 spēlēs un ceturto vietu turnīra tabulā.

Sestdien divu šīs sezonas veiksmīgāko Latvijas klubu savstarpējā spēlē Babītes komanda uzņēma "Zeltaleja"/MSĢ vienību un uzvarēja četros setos 3:1 (25:9, 25:23, 17:25, 25:21). Dienu vēlāk Piņķos viesojās turnīra līderes "Kohila VK" volejbolistes no Igaunijas. Mājinieces pēc zaudētiem pirmajiem diviem setiem spēja izlīdzināt rezultātu, tomēr piektajā piekāpās un bija spiestas samierināties ar vienu punktu – 2:3 (25:27, 17:25, 25:22, 25:21, 10:15).

Pirmajā spēlē visvairāk punktu Babītes komandas labā nopelnīja Līga Lejiņa (21), Ieva Tetere (19) un Sandra Breikša (13), otrajā – Liene Mellupe (18) un Ieva Tetere (16).

Baltijas līgas turnīra tabulā pēc pirmā apļa pirmās divas vietas ar 10 uzvarām 11 spēlēs ieņem Igaunijas komandas "Kohila VK" (29 punkti) un Tallinas Tehniskā universitāte (28 p.). Viņām seko "Zeltaleja"/MSĢ (8-3, 23 p.) un SK "Babīte" (7-4, 21 p.).

Šāgada pēdējās spēles SK "Babīte" volejbolistes aizvadīs šajās brīvdienās. Sestdien plkst. 18 Babītes sporta kompleksā Piņķos viņas sacentīsies ar Kauņas komandu "Heksa", bet svētdien plkst. 12 – ar otro Lietuvas klubu Jonavas "Achema KKSC".