01.12.2015 10:27

Carnikavas basketbolistiem jau pozitīva sezonas bilance

Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma Carnikavas basketbola komanda Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā izcīnījusi piecas uzvaras pēc kārtas un pietuvojusies A grupas līderu grupai.

Pirmdien vakarā Carnikavas pamatskolas sporta zālē viesojās bērnu un jauniešu basketbola skolas "Rīga"/Pārdaugava audzēkņi. Jau pirmajās četrās minūtēs mājinieki panāca 11 punktu pārsvaru (16:5), viesi gan atbildēja ar sešiem punktiem pēc kārtas, taču tūdaļ sekoja vēl viens 11:1 izrāviens, un pirmo ceturtdaļu Carnikavas komanda noslēdza 31:16 savā labā.

Turpinājumā laukuma saimnieku panākums nopietni netika apdraudēts – otrā puslaika vidū starpību pat sasniedza 30 punktus (73:43), bet beigās carnikavieši svinēja uzvaru 82:61. Mājinieku labā 23 punktus guva Edgars Vecums, 19 punktus Rolands Dovgjallo un 11 punktus Kristaps Briedis.

LBL3 A grupas turnīra tabulā Carnikavas komanda ar sešām uzvarām 11 spēlēs ieņem ceturto vietu aiz "ViA/Valmiera Glass-2" (10-0), Iecavas "Dartijas" (7-2) un sporta kluba "Jaunpils" (7-3). Nākamā spēle viņiem paredzēta jau trešdien viesos pret olimpiskā centra "Limbaži" otro komandu (3-8).