27.11.2015 21:36

Saulkrastu basketbolistiem piektā uzvara pēc kārtas

Par Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas B grupas līderiem atkal kļuvuši Saulkrastu basketbolisti, kuri piektdien savās mājās ar 78:70 pārspēja Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas vienību, uzvaru sēriju pagarinot līdz piecām spēlēm.

Gandrīz visas spēles gaitā laukuma saimnieki bija vadībā, taču pirmajā puslaikā viņu pārsvars nepārsniedza divu precīzu metienu tiesu. Izšķirošie notikumi risinājās pēdējās četrās minūtēs, ko saulkrastieši nospēlēja 12:2 un atpūtā varēja doties ar 45:34 pārsvaru.

Otrajā puslaikā starpība ilgstoši turējās 10–15 punktu robežās, un tikai pašā izskaņā alūksnieši starpību sadeldēja līdz četriem punktiem, liekot mājiniekiem nedaudz panervozēt.

Saulkrastu komandas labā Roberts Bulāns guva 20 punktus, Jānis Lāčaunieks 15 un Edgars Brumermanis 12 punktus.

Ar septiņām uzvarām astoņās spēlēs saulkrastieši atgriezušies LBL3 B grupas turnīra tabulas pirmajā vietā. Viņiem seko Bauskas BJSS (8-2) un "Dārznieks"/Cēsu sporta skolas (7-2) komandas.

Nākamā spēle Saulkrastu basketbolistiem paredzēta 5.decembrī viesos pret basketbola skolu "Rīga". Bet vēl līdz tam divas spēles – pirmdien savās mājās un 2. decembrī izbraukumā – LBL3 A grupas turnīrā aizvadīs viņu kaimiņi carnikavieši.