24.11.2015 10:13

Carnikavas basketbolisti svin uzvaru ar "plus 45"

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas A grupā pēc neveiksmīgā sezonas sākuma pozīcijas turpina uzlabot Carnikavas komanda. Pirmdien savās mājās carnikavieši ar 45 punktu starpību pieveica Rugāju sporta centra vienību, gūstot ceturto panākumu pēc kārtas.

Spēles trešajā minūtē rezultāts bija vēl 5:4 laukuma saimnieku labā, bet otrās ceturtdaļas vidū – jau 43:4! Turpinājumā rezultāts auga līdzīgi, bet šaubu par mača iznākumu nebija ne brīdi. Galarezultāts – 80:35 Carnikavas komandas labā.

Mājinieku labā Rūdolfs Šleiners guva 21 punktu, Edgars Vecums 19, Kristaps Briedis 16 un Rolands Dovgjallo 14 punktus.

LBL3 A grupas turnīra tabulā Carnikavas komanda ar piecām uzvarām desmit spēlēs pakāpusies uz ceturto pozīciju aiz "ViA/Valmiera Glass-2" (10-0), Iecavas BK "Dartija" (6-2) un sporta kluba "Jaunpils" (6-3).

Nākampirmdien Carnikavas basketbolisti savā laukumā uzņems BJBS "Rīga"/Pārdaugava komandu, bet vēl līdz tam – piektdien plkst. 20 – B grupas spēlē Saulkrastu klubs savā laukumā tiksies ar Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu.