22.11.2015 18:40

Pierīgas florbola klubiem neveiksmīga nedēļas nogale

Divas uzvaras sešās spēlēs – ar šādu bilanci nedēļas nogali pabeigušas Latvijas virslīgā un pirmajā līgā spēlējošās Pierīgas florbola komandas. Pie panākumiem izdevās tikt dāmu florbola klubam "Ķekava" un vīru komandai no Saulkalnes.

FK "Ķekava" florbolistes savā laukumā uzņēma Liepājas Universitātes komandu un svinēja pārliecinošu uzvaru 8:2. Pa diviem vārtiem guva Gundega Vancāne, Sintija Kalvāne un Ieva Jurkāne.

Divus zaudējumus dāmu "Elvi" līgā piedzīvoja "Ķekavas Bulldogs" komanda. Sestdien ķekavietes nenosargāja divu vārtu pārsvaru un, izšķirošos vārtus ielaižot septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām, ar 4:5 piekāpās florbola klubam "NND" (trīs vārtus guva Inga Ametere). Bet dienu vēlāk "buldodzes" viesojās pie Kocēnu "Rubenes" un piedzīvoja sakāvi 2:8.

Dāmu virslīgas turnīra tabulā FK "Ķekava" saglabā līderpozīcijas – 22 punkti astoņās spēlēs. "Ķekavas Bulldogs" florbolistēm ir deviņi punkti deviņos mačos un ceturtā vieta sešu klubu konkurencē.

"Elvi" virslīgā vīriem "Ķekavas Bulldogs" viesos zaudēja Talsi/"Krauzers" vienībai 4:7, kaut arī vēl nepilnas piecas minūtes līdz beigām rezultāts bija neizšķirts 4:4. Savukārt Ulbrokas/florbola skolas "Masters" savā laukumā sīvā cīņā piekāpās florbola klubam "Rīga" – 6:7.

Turnīra tabulā Ulbroka/FS "Masters" ar 18 punktiem 11 spēlēs ir ceturtajā pozīcijā, bet "Ķekavas Bulldogs" saglabā pēdējo 12. vietu – pieci punkti 11 mačos.

Visbeidzot Saulkalnes florbolisti Latvijas pirmās līgas turnīra spēlē pret līderiem FK "Irlava/Avant" Salaspilī otrajā trešdaļā iztērēja četru vārtu pārsvaru, tomēr trešā perioda sākumā guva uzvaras vārtus – 8:7. Pa diviem vārtiem guva Aleksandrs Mahortovs, Edmunds Lauva un Oskars Vāvers.

Pirmās līgas Centra grupā Saulkalnes komanda ieņem ceturto vietu (11 punkti), bet otrajā pozīcijā ir sporta klubs "Babīte" (14 p.).