17.11.2015 11:04

Carnikavas basketbolisti pārliecinoši pieveic LBL3 čempionus

Carnikavas basketbolisti pārliecinoši pieveic LBL3 čempionus arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas (LBL3) kārtējā spēlē Carnikavas pamatskolā vietējā komanda ar 19 punktu pārsvaru pārspēja pagājušās sezonas čempionvienību Iecavas basketbola klubu "Dartija", savu uzvaru sēriju pagarinot līdz trim mačiem un sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu sezonā.

Pēc mainīgām sekmēm aizvadītām pirmajām piecām minūtēm Carnikavas basketbolisti devās straujā atrāvienā 18:2 un jau 13. minūtē panāca solīdu 33:16 pārsvaru. Visā atlikušajā laikā Iecavas komandai laukuma saimnieku vadību vairs nopietni apdraudēt neizdevās – mazākā punktu starpība bija astoņi, bet brīžam sasniedza arī 20. Beigu rezultāts 87:68 carnikaviešu labā.

Uzvarētāju labā Ivars Lubāns guva 27 punktus, Edgars Vecums 19 un Jānis Ābols 18 punktus.

Ar trešo panākumu pēc kārtas Carnikavas komanda LBL3 A grupā pakāpusies uz sesto vietu – četras uzvaras deviņās spēlēs. Līderi ir "ViA/Valmiera Glass-2" basketbolisti, kuri uzvarējuši visās astoņās šīs sezonas spēlēs.