12.11.2015 10:56

Mārupes basketbolisti pārliecinoši pieveic limbažniekus

Mārupes basketbolisti pārliecinoši pieveic limbažniekus Mārupes sporta centrs

Piekto uzvaru sešās spēlēs Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas B apakšgrupas turnīrā izcīnījuši Mārupes sporta centra komandas basketbolisti. Lāčplēša dienas vakarā viņi ar 27 punktu starpību pārliecinoši pieveica olimpiskā centra "Limbaži" vienību.

Mārupes sporta kompleksā notikušās spēles pirmajā puslaikā nevienai no komandām vērā ņemamu pārsvaru iegūt neizdevās – lielākā starpība bija astoņi punkti laukuma saimnieku labā (26:18). Izšķirošie notikumi risinājās trešajā ceturtdaļā, kad Mārupes basketbolisti minimālo 28:26 pārsvaru strauji pieaudzēja līdz 50:31, vēlāk pietuvojās 30 punktu robežai (60:33) un aizvadīja cīņu līdz uzvarai 68:41.

Labākais spēlētājs mājinieku rindās bija Nauris Metnieks, kura kontā 16 gūti punkti, sešas atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles un četras pārķertas pretinieku piespēles. Pa 11 punktiem uzvarētāju labā guva Otto Polis, Mārtiņš Motivāns un Toms Straudovskis.

Ar piecām uzvarām sešās spēlēs Mārupes sporta centra komanda turnīra tabulā ieņem otro vietu aiz Rīgas Stradiņa universitātes basketbolistiem, kuriem ir viena uzvara un viena aizvadīta spēle vairāk.