05.11.2015 09:36

Carnikavas basketbolisti nespēj pārtraukt valmieriešu uzvaru sēriju

Piekto zaudējumu sezonas sešās spēlēs Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā piedzīvojuši Carnikavas komandas basketbolisti. Trešdien Valmierā viņi līdzīgā cīņā piekāpās A apakšgrupas līderei Vidzemes Augstskolas/"Valmiera Glass-2" vienībai.

Visu pirmo puslaiku vadībā bija carnikavieši, kuru pārsvars ātri vien pārsniedza 10 punktu starpību (18:5, 24:11). Uz studentu izrāvienu 10:0 otrajā ceturtdaļā viesi nekavējoties atbildēja ar astoņiem punktiem pēc kārtas (32:21), tiesa, līdz pārtraukumam laukuma saimnieki, kuri sezonu bija iesākuši ar piecām uzvarām pēc kārtas, starpību spēja samazināt līdz trim punktiem (35:32).

Tikai spēles 23. minūtē valmierieši pirmo reizi izvirzījās vadībā (42:40), bet otrā puslaika vidū sasniedza arī desmit punktu pārsvaru (61:51). Tomēr Carnikavas basketbolisti parūpējās par aizraujošu galotni – divas minutes līdz pamatlaika beigām panāca neizšķirtu 68:68, un vēl piecas sekundes līdz beigām uz tablo bija līdzsvars 72:72. Taču tad mājiniekiem izdevās precīzs trīspunktu metiens, uz kuru atbildēt carnikaviešiem pietrūka laika – zaudējums 72:75.

Carnikavas komandas labā lauvas tiesu punktu trijatā guva Edgars Vecums (22), Rolands Dovgjallo (19) un Kristaps Briedis (19), liecina Latvijas Basketbola savienības informācija.

Nākamā spēle carnikaviešiem paredzēta 9. novembrī savā laukumā pret Limbažu komandu. Bet jau piektdien LBL2 B apakšgrupas sestās kārtas spēli viesos pret sporta klubu "Rūjiena" aizvadīs grupas līderi Saulkrastu basketbolisti.