03.11.2015 16:00

Mārupes basketbolistiem otrā vieta Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrā

Jau 24. reizi notika starptautiskais Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrs basketbolā jauniešu komandām. Sešu vecuma grupu turnīru dalībnieku vidū bija arī vairākas Pierīgas komandas no Mārupes, Ķekavas, Ikšķiles, Siguldas un Berģiem.

Vislabāk veicās Mārupes sporta centra D1 grupas (2004. g.dz.) puišu komandai, kas 11 vienību konkurencē izcīnīja otro vietu. Apakšgrupu turnīrā mārupieši pārliecinoši uzvarēja sporta skolas "Rīdzene" (40:22) un Rūjienas (41:19) komandas, kā arī A. Kraukļa VEF sporta skolas A komandu (39:34), bet piekāpās "Lobas Basket" vienībai no Zviedrijas (24:36).

Par spīti šai neveiksmei Mārupes jaunie basketbolisti grupā ieguva pirmo vietu un izcīnīja tiesības spēlēt finālā pret otrās grupas uzvarētājiem bērnu un jaunatnes sporta skolas "Jugla" audzēkņiem. Izšķirošajā cīņā pārāki tomēr izrādījās rīdzinieki – zaudējums 35:47.

Otro vietu jaunākajā D2 grupā (2005. g.dz.) ieguva A.Kraukļa VEF skolas/Ķekavas komandas puiši, kuri izcīnīja trīs uzvaras apakšgrupas turnīrā, pusfinālā ar 36:19 pārspēja VEF skolas A komandu, bet finālā ar 16:47 zaudēja VEF skolas B komandai.