27.10.2015 12:13

Pierīgas komandas turpina cīņas Rīgas telpu futbola čempionātā

Lai gan lielā futbola sezona stadionos Latvijā vēl nav beigusies, pamazām apgriezienus uzņem telpu futbola sezona. Kārtējās spēles Rīgas čempionāta trijās līgās aizvadījušas ar Pierīgas novadiem saistītās komandas.

Elites līgas turnīra otrās kārtas spēlē pirmo panākumu sezonā guvuši LNOB/Mārupes futbolisti, kuri, cīņas gaitā nokļuvuši zaudētājos 1:2, ar 4:2 pārspēja Rīgas Stradiņa universitātes vienību. Vārtus uzvarētāju labā guva Kristaps Eimanis, Jānis Kārkliņš un Krists Rozgals, vēl reizi studenti bumbu raidīja savos vārtos.

Rezultatīvā otrās līgas turnīra spēlē Olaines komanda nospēlēja neizšķirti 5:5 ar "Marshal FC" futbolistiem. Tiesa, olainiešiem par iegūto punktu prieka maz, jo 12 minūtes līdz beigām viņi bija vadībā 5:1. Trīs vārtus viesu labā iesita Vladislavs Medvedins, divus – Aleksandrs Mihailovs.

Divas spēles ar Pierīgas komandu piedalīšanos aizvadītas Rīgas telpu futbola čempionāta trešajā līgā. Otro reizi nepilnas nedēļas laikā Stopiņu futbolisti tikās ar komandu "Napalm" un arī Ulbrokas sporta kompleksā izcīnīja uzvaru – šoreiz 5:2. Divus vārtus guva Andrejs Kuzmins, pa vieniem – Oļegs Darmorozs, Timurs Izotovs un Aleksandrs Gorjainovs.

Sliktāk klājās Ķekavas novada komandai, kas savās mājās Ķekavas sporta klubā ar 2:3 piekāpās "ASK Kadaga-2" vienībai. Abus vārtus laukuma saimnieku labā divu minūšu laikā otrajā puslaikā guva Aleksandrs Kosušenko.