20.10.2015 10:19

Carnikavas basketbolisti zaudē sezonas pirmajā mājas spēlē

Carnikavas basketbolisti zaudē sezonas pirmajā mājas spēlē arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā jaunās sezonas pirmo mājas spēli ar neveiksmi beiguši Carnikavas basketbolisti, kuri bija spiesti atzīt sporta kluba "Jaunpils" komandas pārākumu.

Izšķirošie notikumi risinājās jau pirmās ceturtdaļas vidū, kad, gūstot divpadsmit punktus pēc kārtas, viesi izkaroja 20:8 pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā carnikaviešiem ar nelielu spurtu izdevās starpību samazināt līdz deviņiem punktiem (21:30), taču turpinājumā Jaunpils komanda pretiniekus noturēja drošā attālumā un vienubrīd sasniedza pat 19 punktu pārsvaru. Beigu rezultāts – 70:56 SK "Jaunpils" labā.

Carnikavas kluba labā Edgars Vecums guva 13 punktus, Egīls Ločmelis 12 un Ivars Lubāns 10 punktus. Abām komandām šīs sezonas trijās spēlēs nu ir pa vienai uzvarai un diviem zaudējumiem.

Nākamo spēli Carnikavas basketbolisti aizvadīs piektdien izbraukumā pret Rēzeknes sporta klubu "Ezerzeme". Tajā pašā laikā Saulkrastu sporta centrā vietējā komanda uzņems bērnu un jauniešu basketbola skolas "Rīga" un sporta skolas "Rīdzene" vienību.