14.10.2015 10:25

Carnikavas florbolisti Ikšķilē izcīna pirmo uzvaru sezonā

Carnikavas florbolisti Ikšķilē izcīna pirmo uzvaru sezonā arhīvs

Rīgas atklātā florbola čempionāta otrajā kārtā otrdien pie panākumiem tikušas Carnikavas un Saulkalnes komandas. Carnikavieši izbraukumā tikās ar principiālajiem sāncenšiem, pagājušās sezonas bronzas laureātiem florbola kluba "Ikšķile" spēlētājiem.

Spēlē Ikšķilē viesi pirmajās divās trešdaļās spēja nosargāt savus vārtus neskartus un iekrāja 3:0 pārsvaru. Trešajā periodā ikšķilieši metās atspēlēties, tomēr Carnikavas florbolistiem izdevās nosargāt uzvaru 4:3. Abām komandām nu ir pa vienai uzvarai divās spēlēs.

Otro panākumu guva Saulkalnes florbola komanda, kas ar 10:3 pārliecinoši pieveica ZVĢ/"Blindsave" vienību un turnīra tabulā dala pirmo vietu ar Armijas florbola klubu – abām komandām ir pa sešiem punktiem.

Rīgas atklātā čempionāta nolikums paredz, ka pirmajā posmā komandas aizvada viena apļa turnīru, pēc kura septiņas labākās komandas Superlīgas turnīrā aizvadīs vēl vienu apli, bet pārējās Cerību līgā cīnīsies par divām ceļazīmēm uz izslēgšanas turnīru.