11.10.2015 12:54

Pierīgas pirmās līgas futbola klubiem uzvara un divi neizšķirti

Bez zaudējumiem "Komanda.lv" Latvijas futbola pirmās līgas 26. kārtas spēles aizvadījušas trīs Pierīgas komandas. Salaspilieši svinēja uzvaru, bet olainieši un ķekavieši cīņas beidza neizšķirti.

Aleksandra Kulakova futbola akadēmijas centra komandu no Salaspils viesojās pie jaunatnes futbola kluba "Saldus" un nopelnīja trīs punktus – 1:0. Vienīgos vārtus, spēles 15. minūtē realizējot 11 metru soda sitienu, guva Edgars Strautiņš.

Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" komanda savā laukumā uzņēma Jura Docenko futbola skolas "Alberts" audzēkņus un nospēlēja neizšķirti 1:1. Pirmā puslaika vidū mājiniekus vadībā izvirzīja Felipe Gabriels duš Santušs, bet 59. minūtē viesi panāca izlīdzinājumu.

Šķiet, pirmo reizi sezonā bez gūtiem vārtiem beidzās spēle Ķekavā, kur vietējais futbola klubs "Auda" sacentās ar FK "Tukums-2000" futbolistiem – neizšķirts 0:0.

Pirmās līgas turnīra tabulā pēc 26 kārtām FK "Auda" ar 42 punktiem saglabā piekto vietu, AFA "Olaine" un Salaspils komanda ar 29 punktiem ir attiecīgi devītajā un desmitajā vietā. Līdz sezonas beigām atlikušas četras kārtas, nākamās spēles paredzētas 17. oktobrī.