05.10.2015 12:17

Siguldas badmintona pāri pelna godalgas Ventspilī

Nedēļas nogalē Ventspilī pirmo reizi notika starptautisks dubultspēļu turnīrs badmintonā, kurā startēja 128 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Zviedrijas. Viņu vidū bija arī vairāki Siguldas badmintona kluba pārstāvji.

Par dāmu dubultspēļu turnīra uzvarētājām kļuva siguldietes Liāna Lenceviča un Jekaterina Romanova. Pusfinālā viņas ar 21:11, 21:5 pārliecinoši pieveica savas novadnieces Amandu Arnicāni un Diānu Lenceviču, bet finālā sīvā triju setu cīņā pārspēja Sintiju Kirsoni un Kristīni Šeferi no Rīgas – 21:11, 22:24, 23:21. A. Arnicāne un D. Lenceviča zaudēja arī spēlē par trešo vietu un ierindojās ceturtajā vietā.

Vīru turnīrā Pauls Gureckis pārī ar Tomu Preinbergu pēc uzvarām pirmajās spēlēs finālā piekāpās lietuviešiem Ramūnam Biļum un Edgaram Slušnim 9:21, 18:21. Iepriekš pusfinālā viņi ar 21:17, 21:19 bija pārspējuši siguldiešus Kristapu Jāni Gulbi un Teodoru Kerimovu, kuri noslēgumā ieņēma ceturto vietu.

Savukārt jaukto dubultspēļu turnīrā otro vietu izcīnīja Kristaps Jānis Gulbis un Amanda Arnicāne. Vienīgo zaudējumu viņi piedzīvoja finālā pret Niku Podosinoviku un Kristīni Šeferi – 21:16, 12:21, 11:21. Trešajā vietā ierindojās Pauls Gureckis un Jekaterina Romanova, kuri pusfinālā zaudēja nākamajiem čempioniem, bet mačā par trešo vietu pārspēja Edgaru Slušni un Vaidu Lekavičūti no Lietuvas 21:14, 21:12.