29.09.2015 11:23

Salaspils futbolisti Rīgas čempionātā finišē septītajā vietā; SK "Babīte" uzzina pretiniekus www.fta.lv

Latvijas futbola otrās līgas turnīrs Rīgas čempionāts noslēdzies ar "Nikars-Salaspils" komandas uzvaru 4:3 savās mājās pār "DSVK Traktors/JDFS Alberts" vienību. Līdz ar šo panākumu salaspilieši nosargājuši septīto vietu noslēguma turnīra tabulā.

Pirmie vadībā izvirzījās viesi, taču pirmā puslaika otrajā pusē laukuma saimnieki 14 minūšu laikā četras reizes ieraidīja bumbu rīdzinieku vārtos – trīs reizes to paveica Timurs Šafinovs, vienreiz Kristaps Ratnieks.

Otrā puslaika sākumā īsā laikā "DSVK Traktors/JDFS Alberts" futbolisti samazināja starpību līdz minimumam, tomēr sev labvēlīgo rezultātu "Nikars-Salaspils" komanda spēja nosargāt.

Par Rīgas čempionāta uzvarētājiem kļuva "FC Caramba Riga" vienība, kas 26 spēlēs savāca 69 punktus. Piektajā vietā ierindojās Garkalnes novada sporta klubs "Upesciems" (48 p.), septītajā vietā "Nikars-Salaspils" (40 p.), bet futbola klubs "Ādaži" palika pēdējā 14. vietā (7 p.).

Otrdien notika Latvijas otrās līgas turnīra otrā posma sacensību izloze. Cīņu par čempionu titulu turpinās sešas labākās komandas, arī Kurzemes reģiona turnīra uzvarētāji sporta kluba "Babīte" futbolisti, kuri tika ielozēti vienā apakšgrupā ar Rīgas čempioniem "FC Caramba Riga" un Latgales reģiona turnīra uzvarētājiem Daugavpils "LDz Cargo". Grupas pirmās vietas ieguvēji kvalificēsies Latvijas otrās līgas finālam.