27.09.2015 16:20

Stopiņu handbolistēm otrā uzvara, salaspilietēm pirmais zaudējums

Stopiņu handbolistēm otrā uzvara, salaspilietēm pirmais zaudējums arhīvs

Latvijas dāmu handbola čempionāta otrās kārtas spēles atšķirīgām sekmēm aizvadījušas abas Pierīgas komandas. Stopiņu novada handbola komanda (NHK) viesos uzvarēja Jēkabpils sporta skolas vienību, bet Salaspils sporta skolas audzēknes savā laukumā piekāpās "REIR Dobele" handbolistēm.

Stopiņu NHK izbraukumā bija vadībā gandrīz visas spēles gaitā, taču pirmajā puslaikā viņu pārsvars nepārsniedza četrus vārtus (14:10). Izšķirošo pārsvaru viešņas iekrāja otrā puslaika sākumā, kad trauslo 16:14 pārsvaru piecu minūšu laikā palielināja līdz 21:15 un beigās guva visai pārliecinošu uzvaru 32:23.

Ivita Asare uzvarētāju labā guva 11 vārtus, Lana Nikolajevs un Elita Ekkerte – pa sešiem.

Salaspils sporta skolas un Dobeles komandas spēles liktenis lielā mērā tika izšķirts jau pirmajās deviņās minūtēs, kuru laikā mājinieces nespēja ne reizi raidīt bumbu pretinieču vārtos, un Dobeles handbolistes izvirzījās vadībā 7:0.

Uz īsu brīdi salaspilietes pievilka līdz četru vārtu starpībai (4:8), taču vēl pirmā puslaika beigās dobelnieces panāca "plus desmit" savā labā (17:7). Pēc pārtraukuma tuvāk par septiņu precīzu metienu tiesu Salaspils handbolistes netika.

Laukuma saimniecēm Inese Umjarova guva septiņus un Dace Potapova sešus vārtus.

Šosezon Stopiņu komanda divās spēlēs izcīnījusi divas uzvaras, bet Salaspils sporta skola – vienu. Nākamajā kārtā 3.oktobrī abas Pierīgas vienības Ulbrokā tiksies savā starpā.