16.09.2015 13:44

Salaspilī un Olainē aizvadīti ātrā šaha čempionāti

Salaspilī un Olainē aizvadīti ātrā šaha čempionāti arhīvs

Vairāki desmiti šaha cienītāju piedalījušies Olaines šaha kluba rīkotā ātrā šaha čempionāta trešajā posmā un Salaspils novada atklātajā ātrā šaha čempionātā. Abos uzvarētāji tika noteikti astoņās kārtās.

Olaines turnīrā, kurā piedalījās 39 šahisti, pirmās divas vietas izcīnīja mājinieki – lielmeistars Normunds Miezis astoņās partijās svinēja septiņas uzvaras, vienreiz nospēlēja neizšķirti un summā savāca 7,5 punktus.

Otro vietu, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret turnīra uzvarētāju, ieņēma vēl viens olainietis Kaspars Ramma, kurš nopelnīja 6,5 punktus. Trešajā vietā ar 6 punktiem ierindojās rīdzinieks Ilmārs Krūms.

Toties Salaspils turnīrā pārāki izrādījās šahisti no galvaspilsētas – Artūrs Bernotas ar 7 punktiem izcīnīja pirmo vietu un Igors Volodins ar 6,5 punktiem otro vietu. Labākais no mājiniekiem salaspiliešiem bija Imants Kārkliņš, kurš ar 5,5 punktiem 55 dalībnieku konkurencē ierindojās piektajā vietā.

Jau pēc dažām nedēļām ātrā šaha turnīru stafeti pārņems Sigulda – 3. un 4. oktobrī tur notiks novada atklātais čempionāts 11 kārtās.