15.09.2015 16:49

Ķekavas un Salaspils jaunie vieglatlēti cīnās par "Ķekavas rudens kausu"

Ķekavas un Salaspils jaunie vieglatlēti cīnās par "Ķekavas rudens kausu" Ķekavas novada sporta skola

Aizvadītās nedēļas nogalē trešo reizi notika "Ķekavas rudens kausa" izcīņa vieglatlētikas mešanu disciplīnās. Sacensībās lodes grūšanā un vesera mešanā piecās vecuma grupās 20 medaļu komplektus sadalīja jaunie sportisti no Ķekavas, Salaspils, Bauskas, Jelgavas, Aizkraukles, Valmieras, Murjāņiem un Lietuvas pilsētas Rokišķiem.

Vairākas godalgas Ķekavas novada sporta skolas (NSS) rīkotajās sacensībās Ķekavas "Fortius" laukumā izcīnīja arī abu Pierīgas novadu vieglatēti.

Vesera mešanā vecākajā grupā (1996./97. g.dz.) savu meistarību apliecināja Latvijas junioru izlases dalībnieks Eļčins Gasanovs, kurš rīku raidīja 60,06 metrus tālu un izcīnīja pirmo vietu. B grupā (2000./01.g.dz.) pirmās divas vietas ieguva Salaspils sporta skolas audzēkņi Makars Korotkovs (42,70 m) un Aleksejs Jakuta (33,16 m), turklāt Makars kļuva par uzvarētāju arī C grupā (2002./03. g.dz.) ar vienu kilogramu vieglāku veseri (49,34 m). Savukārt jaunākajā D grupā (2004./05. g.dz.) pirmo vietu izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas audzēknis Mārtiņš Pundiņš (35,03 m).

Vesera mešanā sacentās arī ķekavietes un salaspilietes. Marta Šaboviča no Ķekavas NSS ieņēma trešo vietu starp juniorēm (27,29 m), bet Elīna Poča bija ceturtā C grupā (30,73 m). Lodes grūšanā M. Šaboviča savā grupā ieņēma otro vietu (8,98 m), otrā bija arī Kristiāna Poļakova no Salaspils B grupā (8,15 m), bet C grupā trešā – viņas novadniece Viktorija Aleksejeva (7,81 m).

Lodes grūšanā D grupas zēniem, nestartējot citu sporta skolu pārstāvjiem pirmās trīs vietas ieguva ķekavieši Rainers Geks (10,34 m), Mārtiņš Pundiņš (9,31 m) un Kārlis Egle (6,37 m), turklāt abi pirmie sasniedza jaunus personiskos rekordus. Vēl viena trešā vieta Kristapam Gekam junioru konkurencē (12,57 m).

Savukārt Salaspils sporta skolai divas otrās vietas nopelnīja Ēriks Vareiko B grupā (13,28 m) un Maksims Skidanovs C grupā (10,18 m).