12.09.2015 21:55

Salaspils futbolisti zaudē Ķekavā, olainieši piedzīvo sagrāvi savās mājās

"Komanda.lv" Latvijas futbola pirmās līgas turnīra 22. kārtā no trim Pierīgas komandām pie panākuma tika vienīgi futbola klubs "Auda", kas savā laukumā Ķekavā pārspēja Aleksandra Kulakova futbola akadēmijas centra komandu no Salaspils.

Ķekavas un Salaspils klubi tikās otro reizi sezonā, un, tāpat kā pirmā apļa mačā, pārāki izrādījās "Audas" futbolisti – 3:1. Zīmīgi, ka visi četri vārti tika gūti spēles pēdējās 20 minūtēs.

Vispirms Jurģis Kalns un Keisuke Hosino desmit minūšu laikā panāca 2:0 mājinieku labā, jau mirkli vēlāk Aleksandrs Romanovskis vienus vārtus atguva, bet vēl pēc īsa brīža Elvis Smiltnieks atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Sezonas smagāko sakāvi sestdien piedzīvoja Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" spēlētāji – 0:7 pret pirmās līgas turnīra līderiem "FC Caramba/Dinamo" futbolistiem.

Jau 13. minūtē rezultāts bija kļuvis 2:0 viesu labā, līdz pārtraukumam bumba vēl divreiz ielidoja olainiešu vārtos, bet otrajā puslaikā, ko laukuma saimnieki aizvadīja skaitliskā mazākumā, dinamieši vēl trīs reizes pārspēja mājinieku vārtsargu.

Turnīra tabulā FK "Auda" saglabā piekto vietu (37 punkti), AFA "Olaine" ir devītajā vietā (26 p.), bet Salaspils komanda ar 22 punktiem 11. pozīcijā.

Nākamās spēles Pierīgas komandām paredzētas 19. septembrī – Salaspils futbolisti viesosies Olainē, bet FK "Auda" spēlēs viesos pret Rēzeknes futbola akadēmijas audzēkņiem. Sezonā klubiem atlicis aizvadīt pa astoņām spēlēm.