29.08.2015 21:44

Futbola pirmā līga: Salaspilij uzvara, Ķekavai neizšķirts, Olainei zaudējums

(1 balsojums)

"Komanda.lv" Latvijas futbola pirmās līgas spēlēs Pierīgas komandas sestdien aizvadīja 20. kārtas spēles. Sesto uzvaru sezonā izcīnīja Salaspils futbolisti, futbola klubs "Auda" tika pie viena punkta, bet Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" komanda zaudēja.

Aleksandra Kulakova futbola akadēmijas centra komanda no Salaspils viesos tikās ar turnīra tabulā krietni augstāk esošo Jura Docenko futbola skolas "Alberts" vienību. Līdz pat pamatlaika priekšpēdējai minūtei vārti netika gūti, taču tad ar precīzu raidījumu salaspiliešu rindās izcēlās Artašess Daneļjans – 1:0.

Ķekavas futbola klubs "Auda" izbraukumā sacentās ar FK "Ogre" futbolistiem. Pirmā puslaika vidū Felipe Bazilio izvirzīja vadībā viesus, bet izlīdzinājumu ogrēnieši panāca tikai 15 minūtes pirms beigām – 1:1.

Viens vārtu guvums izšķīra AFA "Olaine" un turnīra tabulas otrajā vietā esošā "Valmiera Glass FK" spēles likteni. Līdz 53. minūtei laukuma saimnieki olainieši saglabāja līdzsvaru rezultātā, taču tad valmierieši guva uzvaru nesošos vārtus un nedeva pretiniekiem iespēju atspēlēties – 0:1.

Turnīra tabulā FK "Auda" ieņem piekto vietu (34 punkti), bet AFA "Olaine" ir devītajā vietā (23 p.) un vairs tikai par vienu punktu apsteidz vienu pozīciju zemāk esošo Salaspils komandu.

Nākamās spēles Pierīgas komandām paredzētas 5. un 6. septembrī. Sestdien salaspilieši tiksies ar futbola kubu "Tukums 2000" un FK "Auda" viesosies pie turnīra līderiem "FC Caramba/Dinamo", bet svētdien olainieši aizvadīs izbraukuma spēli pret FK "Ogre". Klubiem šosezon vēl atlicis aizvadīt pa desmit spēlēm.