12.12.2011 16:52

Brāļiem Dukuriem ceļamaizē dziesma

Autors  apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Pirms došanās uz Pasaules kausa izcīņas posmiem brāļiem Martinam un Tomasam Dukuriem sagatavota ceļamaize – dziesma "Skeletona karaļi", ko radījuši siguldieši Gints Biedris, Rainers Zaķis un Kārlis Pūle sadarbībā ar Latvijas Televīziju.

"Ideja ir tradīcijas turpinājums, jo jau iepriekš mēs, Martina un Tomasa draugi, veidojām pēcsezonas video brāļiem, ko demonstrējām draugu ballītēs. Šīs konkrētās dziesmas oriģinālversija tika izveidota jau pavasarī, atgriežoties no Kenigzē Pasaules čempionāta sacīkstēm, kurās klātienē jutām līdzi brāļiem. Tuvojoties jaunajai sezonai, dziesmu pamanīja Latvijas Televīzija, un sadarbībā ar Armandu Tripānu versija tika remiksēta un veidota atbilstoši televīzijas standartiem. Safilmējām arī jaunu klipu kopā ar LTV," stāsta idejas autors Gints Biedris.

Dziesmas "Skeletona karaļi" idejas autors un bundzinieks ir Gints Biedris, teksta un motīvu autors, kā arī balss ir Rainers Zaķis, bet Kārlis Pūce spēlē ģitāras pavadījumu. Dziesmas klips tiek demonstrēts LTV sporta raidījumu starplaikos, kā arī tiks rādīts pirms Pasaules kausa posmu reportāžām LTV7 kanālā.
Pirmais Pasaules kausa (PK) izcīņas posms bobslejā un skeletonā notiks šīs nedēļas nogalē – 3. decembrī Īglsā, Austrijā. PK skeletonā vīriešiem Latviju pārstāvēs brāļi Dukuri, savukārt PK bobslejā Latviju pārstāvēs divnieku Edgara Maskalāna un Oskara Melbārža ekipāžas.

Martins Dukurs Īglsas trasē Austrijā Pasaules kausa izcīņas skeletonā vīriešiem pirmajā posmā izcīnīja pārliecinošu uzvaru, bet Tomass ierindojās godpilnajā trešajā vietā. Līdz dubultuzvarai brāļiem sestdien pietrūka tikai trīs sekundes simtdaļas.