04.08.2015 13:48

Pierīgas riteņbraucēji starp laureātiem SEB MTB piektajā posmā Smiltenē

Pirmo vietu jaunākajā M-18 vecuma grupā izcīnīja Niklāvs Boļšis no Ķekavas novada sporta skolas Pirmo vietu jaunākajā M-18 vecuma grupā izcīnīja Niklāvs Boļšis no Ķekavas novada sporta skolas Zigismunds Zālmanis, velo.lv

Svētdien Smiltenes apkārtnē notikušajā kalnu riteņbraukšanas seriāla SEB MTB maratona piektajā posmā piedalījās gandrīz divi tūkstoši sportistu. Viņu vidū arī krietns skaits Pierīgas novadu pārstāvju, no kuriem ne viens vien apbalvošanas ceremonijā kāpa uz goda pjedestāla.

Galvenajā 63 km garajā ''Skandi motors'' distancē par uzvarētāju kļuva Matīss Preimanis no "Sportlife Cycling" komandas, kurš finišēja pēc stundas, 58 minūtēm un 17 sekundēm. Astotais absolūtajā vērtējumā un otrais M-35 vecuma grupā bija siguldietis Raivis Zīmelis no "MySport Veikals" komandas (2.02:54), vienpadsmitais – uzvarētāja komandas biedrs mārupietis Rihards Bartuševics (2.03:54).

Pirmo vietu jaunākajā M-18 vecuma grupā izcīnīja Niklāvs Boļšis no Ķekavas novada sporta skolas (2.07:37). Tuvāko no vienaudžiem viņš apsteidza par nepilnām trim minūtēm. M-45 vecuma grupā otrajā vietā ierindojās ādažnieks Normunds Zviedris (2.07:04) un ceturtajā Siguldas mērs Uģis Mitrevics (2.12:00), bet M-50 grupā uzreiz aiz labāko trijnieka palika Sergejs Rodionovs no "ĀdažiVelo" komandas (2.20:21).

35 km garajā ''Virši-A'' braucienā M-16 grupā trešo vietu ieņēma Ričards Roberts Sauja no Babītes novada (1.14:44), par vienu vietu apsteidzot "MTB Garkalne" komandas braucēju Endiju Ramani (1.15:11), bet W-18 grupā jaunietēm trešā bija Krista Ratniece no Ķekavas novada sporta skolas (1.48:59).

Dāmu grupā attiecīgi otro un ceturto vietu ieguva Beate Kovgere no Mālpils sporta kluba (1.26:07) un Anita Antone no Baldones velokomandas (1.42:21), bet W-35 vecuma grupā trešā bija "ĀdažiVelo" pārstāve Zanda Rutkovska.

Visbeidzot 27 km garajā "Mammadaba" Veselības distancē līdz 14 gadus vecajiem riteņbraucējiem ātrākā starp meitenēm izrādījās Renāte Rodionova no Carnikavas sporta centra (1.16:49), bet puišiem otro vietu ieguva Ķekavas novada sporta skolas audzēknis Elvijs Zommers (1.06:37).

SEB MTB maratona sezonā vēl atlikuši divi posmi 16. augustā Talsos un 27. septembrī Ikšķilē.