03.08.2015 14:28

Pierīgas triatlonistiem labi panākumi sacensībās Igaunijā

Pierīgas triatlonistiem labi panākumi sacensībās Igaunijā trismiletri.ee

Igaunijā, netālu no Otepē brīvdienās notika starptautiskas triatlona sacensības "TriSmile Triathlon", kurās dalībnieki – no bērnu līdz cienījamu senioru vecumam – sacentās četrās distancēs. Augstus rezultātus uzrādīja vairāki Pierīgas novadu pārstāvji.

Galvenajā distancē "Ferroline 111", kurā sportisti veica vienu kilometru peldus, 100 km uz divriteņa un 10 km skriešus, pirmo vietu vecuma grupā no 40 līdz 44 gadiem vīriem izcīnīja Sandris Šika no Stopiņu novada. Viņš finišēja pēc trim stundām, 41 minūtes un 26 sekundēm, tuvāko sekotāju savā grupā apsteidzot par piecām minūtēm.

Individuāli S. Šika ieņēma 16. vietu, bet pieskaitot stafešu komandas, mērķi sasniedza divdesmit devītais.

Vēl vienu uzvaru Latvijas triatlonisti svinēja vecuma grupā no 60 līdz 64 gadiem, kurā Carnikavas sporta centra pārstāvis Raimonds Garenčiks (4.03:56) apsteidza abus savus sāncenšus un absolūtajā kopvērtējumā ieņēma cienījamo 108. vietu gandrīz 400 dalībnieku konkurencē.

Vēl Antra Roga no Carnikavas sporta kluba (4.34:51) ierindojās ceturtajā vietā 40–44 gadus veco dāmu grupā, kuras uzvarētāja mērķi sasniedza pusstundu agrāk.

Savukārt bērnu un jauniešu sacensībās "Maiasmokk 11,1", kas notika pēc sistēmas 0,1+10+1 km, carnikavietis Artūrs Liepa izcīnīja otro vietu 11–12 gadus veco puišu grupā. Distanci viņš veica 29 minūtēs un 37 sekundēs, tikai 36 sekundes zaudējot uzvarētājam igaunim Sanderam Āvikam.

Šīs nedēļas nogalē norisināsies viens no šāgada galvenajiem Latvijas triatlona pasākumiem – Rīgas triatlons un Eiropas Triatlona savienības kausa izcīņas posms sprinta distancēs.