24.07.2015 10:50

Salaspils futbolisti gūst septiņus vārtus Upesciema stadionā

Latvijas futbola otrās līgas turnīra Rīgas čempionāta kārtējā spēlē šonedēļ savā starpā tikās divas Pierīgas komandas – sporta klubs "Upesciems" savā laukumā uzņēma turnīra tabulā vairākas pozīcijas zemāk esošo "Nikars-Salaspils" vienību.

22. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Jānis Avots, un tobrīd diez vai kāds būtu varējis prognozēt spēles beigu iznākumu. Jau nākamo desmit minūšu laikā salaspilieši guva divus vārtus un izvirzījās vadībā, līdz pārtraukumam vēl divreiz ieraidīja bumbu SK "Upesciems" vārtos, bet pēc pārtraukuma pārsvaru palielināja līdz graujošai 7:1 uzvarai.

Trīs vārtus – tajā skaitā abus pirmos – "Nikars-Salaspils" komandas labā guva Ņikita Petrovs, pa vieniem – Matīss Zemturis, Ervīns Grankins, Bogdans Ņesterenko un Vadims Kuprijanovs.

Abi otrdienas sāncenši aizvadījuši vēl pa vienai spēlei un piedzīvojuši pa vienam zaudējumam. Salaspils futbolisti, abus vārtus ielaižot sešu minūšu laikā pirmajā puslaikā, ar 0:2 piekāpās vieniem no turnīra pastarīšiem "FC Marienburg", bet SK "Upesciems" ar minimālu starpību 0:1 zaudēja čempionāta līderiem futbola kluba "Rīnūži Rīga" spēlētājiem.

Ar FK "Rīnūži Rīga" futbolistiem šīs nedēļas sākumā tikās arī futbola kluba "Ādaži" spēlētāji un piedzīvoja smagu zaudējumu 1:7. Ādažniekiem, kuriem šis bija trīspadsmitais zaudējums 14 šīs sezonas mačos, vienīgos vārtus guva Elijs Goba.

Rīgas čempionāta turnīra tabulā SK "Upesciems" futbolisti ar 24 punktiem 15 spēlēs ieņem sesto vietu 13 punktus aiz līderiem FK "Rīnūži Rīga". Devītajā pozīcijā ir "Nikars-Salaspils" komanda (13 punkti 13 spēlēs), bet FK "Ādaži" ar vienu punktu 14 spēlēs ir pēdējā 14. vietā.

Tostarp sezonu Latvijas otrās līgas Kurzemes reģiona turnīrā turpina sporta kluba "Babīte" komanda, kas nesen izpelnījās ievērību kā pirmā, kas ieguva ceļazīmi uz Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā. Kurzemes turnīrā Babītes futbolisti ar trim uzvarām, vienu zaudējumu un deviņiem punktiem ir turnīra tabulas līderi.

Pēdējā spēlē SK "Babīte" viesos ar 14:0 sagrāva Priekule/Vaiņode/FK "Bandava" komandu. Septiņas reizes bumbu vārtos ieraidīja Edgars Kārkliņš.

Nākamnedēļ Pierīgā paredzēta viena otrās līgas spēle – pirmdien FK "Ādaži" savā laukumā uzņems futbola klubu "Lāčplēsis". Vēl trešdien plkst. 18 Ķekavā futbola klubs "Auda" aizvadīs Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēli pret pašreizējiem Latvijas čempioniem FK "Ventspils", bet sestdien, 1.augustā, Latvijas pirmās līgas spēlē Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" komanda mērosies spēkiem ar Rīgas Futbola skolas audzēkņiem.