09.07.2015 12:38

Staņislavs Olijars guvis vārtus Salaspils futbola komandas labā

Staņislavs Olijars guvis vārtus Salaspils futbola komandas labā ekrānšāviņš no youtube.com

Latvijas futbola otrās līgas turnīrā Rīgas čempionātā no trim Pierīgas komandām joprojām vislabāk veicas Garkalnes novada sporta kluba "Upesciema" futbolistiem. "Nikars-Salaspils" un futbola klubam "Ādaži" neveiksmju vairāk nekā panākumu.

Vienā no šīs nedēļas spēlēm Salaspils sporta nama stadionā ar precīzu raidījumu mājinieku rindās izcēlies daudzkārtējais pasaules un Eiropas līmeņa sacensību laureāts barjersprintā Staņislavs Olijars. Mačā pret vienu no turnīra līdervienībām "FC Caramba Riga" viņš jau ceturtajā minūtē pretuzbrukumā ieraidīja bumbu viesu vārtos. Turpmāk "Nikars-Salaspils" futbolistiem gan tik labi neklājās, un beigās viņi piedzīvoja zaudējumu 1:4.

Vēl divreiz vairāk vārtu tika gūts trešdien vakarā Upesciema stadionā, kur vietējā sporta kluba futbolisti uzņēma DSVK "Traktors"/JDSF "Alberts" vienību un izcīnīja vairāk nekā pārliecinošu uzvaru 8:2. Sešu no astoņiem "goliem" mājinieki guva pusstundas laikā pirmā puslaika beigās un otrā sākumā. Ar četriem precīziem raidījumiem izcēlās Jorens Grīntāls, divus iesita Nauris Baranovskis, pa vieniem – Aigars Lazdiņš un Māris Pilsētnieks.

Savukārt futbola kluba "Ādaži" zaudējumu sērija turnīrā sasniegusi jau vienpadsmit spēlēs. Šonedēļ ādažnieki savā laukumā ar 1:3 piekāpās "Dinamo Rīga" futbolistiem (vārtus guva Edgars Ozols), bet pēc tam izbraukumā pret Rīgas Tehniskas universitātes futbola klubu cieta sagrāvi 0:8.

Rīgas čempionāta turnīra tabulā, kad nobeigumam tuvojas pirmais aplis, SK "Upesciems" ar 21 punktu 11 spēlēs ieņem piekto vietu, "Nikars-Salaspils" ar 10 punktiem 10 spēlēs devīto pozīciju, bet FK "Ādaži" joprojām ir bez punktiem un saglabā pēdējo 14. vietu.

Nākamnedēļ Pierīgas stadionos paredzētas divas Latvijas otrās līgas spēles: pirmdien, 13. jūlijā, plkst. 19.30 "Nikars-Salaspils" uzņems "Dinamo Rīga" futbolistus, bet ceturtdien plkst. 19.15 Ādažos viesosies internacionālā "Riga United FC" vienība.