07.07.2015 11:28

Pierīgas orientieristi atzīmējas daudzdienu sacensībās "Kāpa"

Pagājušajā nedēļas nogalē Amatciemā notika Baltijas lielākās trīs dienu orientēšanās sacensības "Kāpa", kurās orientēšanās skrējienā, veloorientēšanās un taku orientēšanās distancēs startēja 1800 dalībnieki, arī pierīdznieki.

Vairākiem no viņiem ne tikai izdevās izturēt triju dienu maratonu, bet savās vecuma grupās izcīnīt godalgotās vietas.

Pašā jaunākajā vecuma grupā zēniem (M8) divas no pirmajām trijām vietām ieņēma carnikavieši Graudiņi – Rūdolfs izcīnīja pirmo un Roberts trešo vietu. Mazo censoņu novadnieks Pēteris Novikovs ierindojās otrajā vietā senioru M70 grupā, Madara Šadrina bija otrā W21S grupā, bet Agnese Dzērve trešā W35 grupā.

Vairāki panākumi Siguldas orientieristiem. Zanda Abzalone bija labākā W35 grupā dāmām, bet Ilmārs Limbēns M65 grupā vīriem. A2 kluba pārstāji Kristaps Kārkliņš un Kaspars Kārkliņš ieņēma otrās vietas attiecīgi M16 un M35 grupās, savukārt Ineta Laizāne ierindojās trešajā vietā W40 grupā.

Uzvaru M50 vecuma grupā 42 dalībnieku konkurencē svinēja ādažnieks Aigars Leiboms, bet Ruta Kukka ieņēma otro vietu W65 dāmu grupā.

Elites grupās par uzvarētājiem kļuva Līga Ārniece un Mārtiņš Sirmais. Savukārt veloorientēšanās sacensībās divu dienu kopvērtējumā uzvarēja kaimiņi – igaunis Tonis Erms un lietuviete Asta Šimkoniene.