24.05.2012 10:58

Ozoliņš uzvarējis Mālpils novada čempionātā šautriņu mešanā

Ozoliņš uzvarējis Mālpils novada čempionātā šautriņu mešanā Krišjānis Grantiņš

Mālpils sporta kompleksā aizvadītas novada čempionātu kārtējā posma sacensības šautriņu mešanā un zolītē.

Šautriņu mešanas turnīra pēdējā ceturtajā posmā pirmo vietu dalīja Normunds Ozoliņš un Edgars Komarovs, bet trešajā ierindojās Oskars Janbergs.

Rēķinot sezonas kopvērtējumu, netika ņemts vērā sliktākais rezultāts kādā no kārtām, un par novada čempionu kļuva Ozoliņš, kurš bija izcīnījis uzvaras trijos no četriem posmiem (3 punkti). Otro vietu ieņēma Komarovs (4 p.), bet trešo – Aldis Graudiņš (11 p.).

Vēl vienu uzvaru Normunds Ozoliņš svinēja dienu vēlāk Mālpils novada zolītes čempionāta piektajā posmā, kurā piedalījās 18 šīs kāršu spēles meistari. Aiz
viņa ierindojās Ingus Pinkovskis un Agris Ozoliņš.

Pēc pieciem posmiem par līderi kļuvis A.Ozoliņš, N.Ozoliņš ieņem otro un Pinkovskis trešo vietu.